11 sausio 2012

Antrus metus vykstanti labdaros akcija palengvina onkologinėmis ligomis sergančių vaikų kasdienybę

Kompanija „Procter & Gamble“, bendradarbiaudama su labdaros ir paramos fondu „Mamų Unija“, 2012 metų sausio 1 dieną pradėjo jau antrus metus rengiamą labdaros akciją „Padovanok vaikams šypseną“, prie kurios kviečia prisijungti visus, norinčius padėti sergantiems vaikams. Už labdaros akcijos metu surinktas lėšas ketinama įsigyti medicininės įrangos, reikalingos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui.
„Kiekvienas vaikas savo tėvams yra pats brangiausias ir mylimiausias, todėl tokia liga kaip vėžys yra didžiulė trauma visai šeimai. Sėkmingas mažojo ligoniuko gydymas reikalauja pasitelkti šiuolaikinės medicinos naujoves, naudotis reikiama įranga, atlikti įvairias sudėtingas medicinines procedūras ir vartoti naujausius vaistus. Visuomenės pagalba yra ypač svarbi, remiant onkologinėmis ligomis sergančius vaikus ir jų šeimas,“ – akcijos poreikį aiškino viena iš labdaros ir paramos fondo „Mamų Unija“ įkūrėjų Eglė Mėlinauskienė.


Pernai vykusios akcijos rezultatai rodo, jog Lietuvos žmonės nori padėti: pirmosios labdaros akcijos metu buvo surinkti 175 944 litai, kurie buvo panaudoti ligoninėms reikalingai medicininei įrangai įsigyti. 5 infuzinės tūrinės pompos padės reguliuoti lašinamų vaistų kiekį bei nustatyti jų koncentraciją organizme ir taip užtikrins veiksmingesnį gydymą. Ligoninėse naudojamos 4 skysčių reguliavimo sistemos, elektrokardiografas, džiovinimo spinta – sterilizatorius ir naujos medicininės kūdikių lovelės. Ši įranga palengvins  daugelio mažųjų pacientų gydymą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikose ir Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo vaikų ligoninėje.


Antrus metus vykstančios akcijos „Padovanok vaikams šypseną“ tikslas – padovanoti Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikoms du medicinos įrenginius, būtinus onkologinėmis ligomis sergančių vaikų gydymui: neinvazinį minutinio širdies tūrio matavimo įrenginį, skirtą tiksliam kraujotakos būklės nustatymui, bei kūno temperatūros kontrolei skirtą įrenginį.


„Abu šie įrenginiai yra labai svarbūs vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis, gydymo procesui – mažųjų kraujotaka yra labai nestabili ir gali lengvai sutrikti, o pirmųjų simptomų ligonis neretai net nejaučia. Dėl šios priežasties svarbu kuo anksčiau diagnozuoti šiuos sutrikimus ir pradėti juos gydyti, neleidžiant ligai progresuoti. Antrasis įrenginys, skirtas kūno temperatūros kontrolei, taip pat yra būtinas šiuolaikinėje medicinoje: neretai tam tikrų procedūrų metu būtina užtikrinti būtent tam tikrą kūno temperatūros lygį, pavyzdžiui, 33–34 laipsnius. Šis įrenginys padeda tą pasiekti,“ – sakė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos vadovas prof. Rimantas Kėvalas.


Labdaros ir paramos fondas „Mamų Unija“ jau ketvirtus metus padeda vėžiu sergantiems vaikams ir juos auginančioms šeimoms, prisidėdamas prie mažiesiems ligoniams bei jų tėvams ar globėjams kylančių psichologinių bei finansinių problemų sprendimo bei siekdamas palengvinti jų gydymo ir reabilitacijos procesą. Kartu fondas siekia ir šviesti visuomenę apie onkologines ligas, griauti su jomis susijusius mitus, kurti tolerantišką požiūrį į jomis sergančius vaikus bei jų šeimas.


„Padovanok vaikams šypseną“ yra viena iš socialinės atsakomybės iniciatyvų, kurioje gali dalyvauti kiekvienas, nuo 2012 metų sausio 1 iki kovo 31 dienos įsigydamas vieną iš 15 programoje dalyvaujančių produktų („Tide“, „Ariel“, „Bonux“, „Lenor“, „Fairy“, „Dreft“, „Wella“, „Naturella“, „Gillette“, „Blend-a-med“, „Pantene“, „Head&Shoulders“, „Old Spice“, „Pampers“, „Always“). Dalis už produktus gautų lėšų bus pervesta į „Mamų Unijos“ fondą ir skirta padėti pasveikti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Kiekvieno mūsų parama, net pati mažiausia, kartu suteiks didžiulę paramą mažiesiems.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.