29 kovo 2012

Antrasis automobilių rinkos forumas sukvietė dalyvius iš Baltijos šalių ir Europos

Latvijoje organizuotas „Baltijos šalių automobilių rinkos forumas 2012“ pritraukė apie 150 automobilių rinkos specialistų ir verslininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Vokietijos. Renginį kartu su dienraščiu „Dienas Bizness“ organizavo tarptautinė automobilių nuomos ir automobilių parkų valdymo kompanija SIXT Leasing.
„Antrasis „Baltijos šalių automobilių rinkos forumas“ss tapo tarptautinės reikšmės renginiu, kuriame dalyvavo 150 automobilių pramonės specialistų ir verslininkų iš Baltijos šalių, Suomijos ir Vokietijos. Toks aktyvus dalyvavimas forume parodė, kad Baltijos šalyse automobilių rinka atgyja. Dalyviams buvo įdomi kaimyninių šalių patirtis ir ekspertų patarimai, kurie padės efektyviau naudotis mobilumo paslaugomis. Karštas diskusijas sukėlė temos apie pigesnes degalų alternatyvas, bendro automobilio naudojimosi paslaugą ir mobilumo išlaidas. Dalyviams ypač įdomus buvo vyresniojo „Microsoft” skyriaus vadovo Bruce McLaren pranešimas apie sėkmingą automobilių parkų valdymą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu“, – sako SIXT vadovas Baltijos šalyse Arnis Jaudzems.


„Iš Lietuvos vykę bendrovių atstovai liko patenkinti renginiu. Pagal atsiliepimus, jiems buvo naudinga išgirsti pranešimų apie kitų šalių patirtį, apsikeisti žiniomis ir patirtimi su kaimynių šalių ekspertais bei atrasti sau tinkamų mobilumo sprendimų“, – sakė SIXT vadovas Lietuvoje Algimantas Andrašiūnas.


Forume buvo aptariamos šiuo metu verslui aktualios temos – tarptautinis automobilių nuomos parko valdymas, kaštų mažinimas, bendro automobilių naudojimo paslauga, ekonomiški ir gamtą tausojantys parkai. Buvo kalbama apie naujausias automobilių technologijas bei degalų kokybę. Forumo turinį sudarė trys dalys: praktinės prezentacijos, konferencija apie automobilių parkų valdymą pasaulyje ir Baltijos šalyse bei „Verslo automobilio 2012" apdovanojimų ceremonija.


Renginyje pranešimus skaitė tarptautinės automobilių rinkos specialistai: vyresnysis „Microsoft” skyriaus vadovas Brucas MacLarenas, „DriveNow” bendro automobilių naudojimo paslaugų generalinis direktorius Nico Gabrielis, „Neste Oil“ mokslinių tyrimų ir technologijų partneris Sepo Mikkonen, Estijos ekonomikos reikalų ministerijos technologijų ir inovacijų skyriaus vadovas Jarmo Tuiskas bei kiti automobilių rinkos ekspertai.


„Baltijos šalių automobilių rinkos forumas“ vyko jau antrus metus iš eilės. Forumo tikslas – suburti Baltijos šalių automobilių rinkos specialistus, automobilių parkų ir įmonių vadovus, įvertinti esamą automobilių rinkos situaciją visose trijose Baltijos šalyse. Siekiama, kad apsikeitimas profesionaliais automobilių parko valdymo sprendimais padėtų Baltijos šalių bendrovėms efektyviau naudotis mobilumo paslaugomis.


Apie „SIXT Lietuva“. SIXT – pirmaujanti mobilumo paslaugų teikėja Europoje, įkurta 1912 metais Miunchene, Vokietijoje. SIXT nuomoja automobilius, teikia išperkamosios nuomos, automobilių parko valdymo ir konsultavimo paslaugas ir yra naujoviškų technologijų lyderė šiose srityse. SIXT veikia 105 šalyse ir turi daugiau kaip 4000 nuomos punktų visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite adresu www.sixt.lt; www.facebook.com/sixt.lietuva.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.