24 liepos 2013

Antrąjį metų ketvirtį LG pardavė 12,1 mln. išmaniųjų telefonų

„LG Electronics“ (LG) paskelbė šių metų balandžio – birželio mėn. pardavusi 12,1 mln. išmaniųjų telefonų. Tai didžiausias ketvirčio pardavimų rezultatas LG istorijoje, kuris lėmė pozityvius praėjusio ketvirčio finansinius rezultatus.
Antrąjį 2013 m. ketvirtį LG pajamos, lyginant su tuo pačiu periodu praėjusiais metais pakilo 10,1 proc. ir siekė 13,58 mlrd. JAV dolerių. LG veiklos pelnas siekė 426,92 mln., o grynasis pelnas – 139,04 mln. JAV dolerių. Nors pelno rezultatai šiek tiek mažesni nei praėjusių metų balandžio – birželio mėn., tačiau jie ženkliai padidėjo, lyginant su pirmuoju 2013 m. ketvirčiu.
 
Antrąjį šių metų ketvirtį „LG Home Entertainment Company“ uždirbo 4,9 mlrd. JAV dolerių pajamų. Jos padidėjo 6,4 proc., lyginant su pirmuoju šių metų ketvirčiu ir iš esmės nepasikeitė, lyginant su antruoju 2012 m. ketvirčiu. Išaugę pardavimai besivystančiose rinkoje bei naujųjų modelių paklausa lėmė per ketvirtį padidėjusį kompanijos veiklos pelną – jis siekė 95,37 mln. JAV dolerių. Vis tik, lyginant su tuo pačiu periodu 2012 m., pelnas smuktelėjo. Tam įtakos turėjo didėjanti konkurencija, mažesnis produktų kainos vidurkis ir sulėtėjusi paklausa. Trečiąjį ketvirtį kompanija ketina skatinti aukštos klasės plačiaekranių, taip pat Ultra HD bei OLED televizorių pardavimus.
 
Lyginant su 2012 m. balandžio – birželio mėn., kompanijos padalinio „LG Mobile Communications Company“ pajamos pakilo 34,5 proc. ir siekė 2,78 mlrd. JAV dolerių. Per šį laiką kompanija pardavė 12,1 mln. išmaniųjų telefonų – tai naujas ketvirčio rekordas LG istorijoje. Veiklos pelnas per metus pakilo iki 54,37 mln. JAV dolerių, tačiau sumažėjo, lyginant su pirmuoju metų ketvirčiu. Tai lėmė didelės investicijos, mažesnis produktų kainos vidurkis, sulėtėjusi paklausa Pietų Korėjos rinkoje. Kompanija tikisi, jog prie trečiojo ketvirčio sėkmingų rezultatų prisidės „L-Series II“ ir „F-Series“ serijos telefonų pardavimai. Tuo tarpu aukštos klasės telefonai, kaip „G Pro“ ir „G2“ pakels kompanijos produktų konkurencingumą.
 
Antrojo ketvirčio pajamos „LG Home Appliance Company“ buvo rekordinės – jos siekė 2,84 mlrd. JAV dolerių ir buvo 10,9 proc. didesnės, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų periodu. Tai lėmė padidėję pardavimai JAV ir kylančiose rinkoje, kaip Kinija ar Lotynų Amerikos šalys. Veiklos pelnas – 107,84 mln. JAV dolerių – pakilo nuo pirmojo metų ketvirčio, tačiau smuktelėjo, lyginant su 2012 m. antruoju ketvirčiu. Tam turėjo įtakos  didelės investicijos į tyrimų ir plėtros skyrių.
 
„LG Air Conditioning and Energy Solutions Company“ antrąjį metų ketvirtį pasiekė rekordiškai dideles pajamas, kurios siekė 1,55 mlrd. JAV dolerių. Jos išaugo 18,4 proc., lyginant su praėjusiais metų antruoju ir 42,5 proc. – su šių metų pirmuoju ketvirčiu. Veiklos pajamos siekė 152,41 mln. JAV dolerių ir pakilo, lyginant tiek su 2012 m. antruoju, tiek su šių metų pirmuoju ketvirčiu, tuo tarpu veiklos pelnas pakilo 9,9 proc.
 
„LG Electronics“ finansinės veiklos neaudituoti rezultatai yra skaičiuojami pagal „International Financial Reporting Standards“ (IFRS) standartus. Korėjos vono bei JAV dolerio santykis nustatomas pagal vidutinį atitinkamo ketvirčio kursą. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.