2 kovo 2012

3 dermatologės patarimai kovojančioms su odos senėjimu

Neretai šiek tiek tingime taikyti visas mums į galvą ne kartą įkaltas odos priežiūros procedūras, o galbūt ir abejojame jų galimybe pasiekti greitus rezultatus. Vis dėlto, mūsų oda nepamiršta šios „mažos nuodėmės“ ir, ilgainiui, mums tai primena. Apie tai pasakoja dermatologė Rūta Gancevičienė.
Kuo oda vyresnė, tuo labiau ja reikia rūpintis
R. Gancevičienė pabrėžia, jog bėgant metams mūsų oda tampa plonesnė, labiau pažeidžiama ir pradeda raukšlėtis, nes sulėtėja odos ląstelių dalinimasis ir sumažėja kolageno bei elastino gamyba, o ląstelių nykimas pagreitėja. Dėl šios priežasties apsauginis sluoksnis, saugantis mūsų odą nuo UV spindulių, žalingų medžiagų bei drėgmės praradimo tampa pažeidžiamas, tad dažniau atsiranda įvairūs odos defektai. Be to, bėgant laikui mažėja ir pigmentinių odos ląstelių, lėtėja jų veikimas, o likusios ląstelės tampa didesnės, tad pigmentas pasidalina netolygiai. Senstanti oda taip pat gamina mažiau prakaito ir riebalų rūgščių, kurios yra svarbios jos apsaugai ir drėgmės palaikymui. Vis dėlto, stimuliuojant odos ląstelių veiklą įmanoma bent dalinai stabdyti senėjimo procesą ir skatinti kolageno gamybą. Siekiant paveikti skirtingas odos ląsteles ir atgauti jos švytėjimą bei tvirtumą, reikėtų keleto tinkamai parinktų odos priežiūros produktų.


Naktį odos priežiūros priemonės veikia itin efektyviai
Mums miegant odos medžiagų apykaita gali vykti ypač efektyviai – kai miegame, mūsų organizmas ilsisi, todėl aplinkos dirgikliai, įprasta dienos veikla, stresai ir įvairios mintys „neslopina“ būtinų odos medžiagų apykaitos ir  regeneracijos procesų.  Pasak Rūtos Gancevičienės, dienos metu mūsų oda yra apsauginėje būsenoje ir dėl šios priežasties nesugeria tiek daug aktyviųjų kremų ingredientų kiek naktį. Dieną oda turi kovoti su temperatūros svyravimais, taršalais, bakterijomis, UV spinduliais ir kitais neigiamais reiškiniais, tad vakarais būtina gerai nuvalyti veido odą ir taip pašalinti makiažą bei per dieną susikaupusius nešvarumus. Po to rekomenduojama būtinai naudoti naktinį kremą, kuris padeda sugrąžinti prarastą drėgmę, suteikia būtinų lipidų, gelbsti odai atstatant apsaugines jos savybes. Ji taip pat primena, jog, kadangi senstanti oda regeneruoja lėčiau, naktis – tinkamiausias metas palaikyti tokios odos regeneracijos procesą, stimuliuoti jos natūralias funkcijas bei gydytis mažus sužeidimus.


Daugiafunkciniai kremai – raktas į sveikesnę odą
Kaip visi esame pastebėję, yra daugybė odos senėjimo požymių: ji išsausėja, papilkėja, suglemba, tampa jautresnė, sumažėja jos elastingumas, atsiranda pigmentinių ir kraujagyslinių dėmių, išsiplečia poros. Taigi visi odą nuo senėjimo saugantys produktai turi ne tik kovoti su jau matomais odos pokyčiais, bet ir saugoti ją nuo galimų naujų senėjimo požymių atsiradimo. Čia, pasak Rūtos Gancevičienės, mums itin pasitarnauti gali daugiafunkciniai veido kremai. Ji taip pat atkreipia dėmesį, jog daugiafunkcinių dieninių ir naktinių kremų paskirtis nevienoda. Dieninis kremas saugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, o naktinis – ją stimuliuoja ir stiprina.


Apie L‘Oreal Total Repair 10
Vienas iš efektyviai veikiančių daugiafunkcinių kremų pavyzdžių yra „REVITALIFT TOTAL REPAIR 10“. Dieninio „TOTAL REPAIR 10“ kremo sudėtyje yra maistingųjų medžiagų rinkinys, saugantis odą nuo pernelyg ankstyvo senėjimo ir drėkinantis ją, o naktinis „TOTAL REPAIR 10“ kremas užtikrina dar ilgesnį drėkinimą, ją giliau maitina ir turi daugiau koncentruotų aktyviųjų medžiagų, stimuliuojančių fibro-blastų ląsteles, kad jos gamintų daugiau kolageno. Taigi „REVITALIFT TOTAL REPAIR 10“ daugiafunkcinis naktinis kremas yra tikrai geras ginklas Jūsų kovos su senėjimu arsenale.


Apie „L’Oréal“
„L’Oréal“ yra pirmaujanti pasaulio kosmetikos gamintoja, kuri jau 100 metų rūpinasi pasaulio moterų ir vyrų grožiu. Įmonei priklauso net 23 skirtingi ir vienas kitą papildantys visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai. Keturiolikoje įvairiose pasaulio šalyse esančių modernių „L’Oréal“ tyrimų centrų dirba 3000 mokslininkų, besispecializuojančių net 30 skirtingų disciplinų. Jie užtikrina, kad „L’Oréal“ produktai kuo geriau pasirūpintų vartotojų oda bei plaukais.


„L’Oréal“ tvaraus vystymosi politika bei griežtas produktų saugumo testavimo reguliavimo reglamentas užtikrina, kad visi kompanijos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tarptautinis „L’Oréal“ saugumo vertinimo padalinys naudoja mokslinę daugiadisciplinę prieigą, kad įvertintų ir užtikrintų produktų saugumą. Ši procedūra apima vertinimus, paremtus naujausiais medicinos bei moksliniai tyrimais bei griežtai reglamentuotu ingredientų ir gatavų produktų saugumo įvertinimu. „L’Oréal“ jau ketvirtus metus iš eilės patenka į tarptautinio socialiai atsakingo investavimo tinklo „Korporatyviniai riteriai“ 100 labiausiai tvarų vystymąsi propaguojančių pasaulio korporacijų sąrašą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.