1 liepos 2014

2014-ųjų „Verva Street Racing” lenktynėse atgims Dakaro ralis

Rugsėjo 20 d. Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyks penktosios kasmetinės „Verva Street Racing” lenktynės. Šiemet lenktynių organizatoriai kviečia į Dakaro trasą, kuri smėlio kopomis atgims Nacionaliniame Varšuvos stadione. Tai didžiausias automobilių renginys Vidurio Europoje, kasmet sutraukiantis tūkstančius žiūrovų iš viso žemyno, taip pat ir Lietuvos.
Specialiai šių metų renginiui Nacionaliniame stadione bus sukurta originali smėliu padengta trasa, kurioje bus įrengtos ekstremalios kliūtys. Tai pirmasis  kartas, kai Lenkijoje bus surengtos taip vadinamos „naikinančios lenktynės” (ang. Destruction Race), kurių metų varžovai ne tik siekia pirmieji kirsti finišo liniją, bet ir pašalinti iš kelio savo konkurentus. Tokio reginio nenorėtų praleisti nė vienas automobilių gerbėjas, todėl pagrindinis lenktynių partneris Lietuvoje AB „Ventus Nafta“ valdomas degalinių tinklas „Orlen“ šią galimybę ketina suteikti ir vienam iš savo lankytojų.


Kiekvienas, įsigijęs 25 ir daugiau litrų „Verva“ degalų bet kurioje „Orlen“ degalinėje iki rugpjūčio 22 dienos, bus pavaišintas nemokamu vidutinio dydžio puodeliu kavos ir turės galimybę laimėti kelionę dviems į rudenį vyksiančias „Verva Street Racing“ lenktynes. Akcijos dalyvių taip pat laukia ir aštuoniasdešimt 100 litų bei aštuonios 1000 litų vertės kortelės degalams.


„Kasmet siekiame „Verva Street Racing“ renginį kilstelti į naujas aukštumas, o Dakaro ralis yra bene daugiausiai ištvermės ir  techninio pasirengimo reikalaujančios lenktynės visame pasaulyje. Dėl to, stadione ketiname įrengti tikrą dykumą primenančią trasą su sudėtingomis smėlio kopomis, kurios yra nemenkas iššūkis automobiliams“, – sakė Leszek Kurnicki, „Orlen“ marketingo vykdomasis direktorius.


Kaip ir tikrame Dakaro ralyje, šiųmetėse lenktynėse varžysis tiek automobiliai, tiek motociklai. „Orlen“ komandą jose atstovaus gerai žinomi Lenkijos lenktynininkai: Adam Małysz, Jack Czachor ir Mark Dąbrowski, o susirinkę žiūrovai turės galimybę iš arti susipažinti ne tik su lenktynių automobiliais, bet ir jų vairuotojais. Renginyje taip pat netrūks ir muzikos. Pasak organizatorių, žiūrovų šiemet laukia ir pasaulio garso muzikos žvaigždžių pasirodymas.


Praėjusį rudenį į Varšuvoje vykusias „Verva Street Racing“ lenktynes ir jų metu rengtą legendinės britų televizijos laidos „Top Gear“ pasirodymą Nacionaliniame stadione drauge su anūku vyko mažeikietė Eugenija Klikova. Moteris sakė vairuojanti kone visą gyvenimą, tad ir automobilių sportas jau tapęs mėgstamu laisvalaikio praleidimo būdu. Renginio metu ją labiausiai sužavėjo sunkvežimių pasirodymas.


Bilietus į šių metų „Verva Street Racing” renginį galima įsigyti nuo birželio 11 d. Bilietai platinami internetu, adresu www.ebilet.pl. Daugiau informacijos apie 2014 metų „Verva Street Racing“ – interneto svetainėje www.vervastreetracing.pl ir socialiniame tinkle www.facebook.com/vervastreetracing.


Apie „Verva Street Racing”:
Nuo 2010 metų rengiamos kasmetinės „Verva Street Racing“ lenktynės yra vienas svarbiausių automobilių renginių Vidurio Europoje. Iki 2012 metų šios lenktynės buvo rengiamos gražiausiose Varšuvos senamiesčio gatvėse, nusidriekusiose aplink Pilsudskio aikštę, o paskutines gatvės lenktynes stebėjo daugiau nei 100 tūkst. žiūrovų.  Lenktynių metu automobilių gerbėjai turi galimybę iš arti susipažinti su daugiau nei 100 automobilių modelių iš viso pasaulio, atstovaujančių tokias lenktynių rūšis kaip „Formulė 1“ ir „Formulė 3“, „Nascar“, GT3, GP2, DTM, „Drift“, „Porsche Super Taurė”, „Cross Country“, ralis, taip pat „Supermoto“ ir FMX. Šiose lenktynėse yra dalyvavusios tokios pasaulinio lygio žvaigždės kaip Mikka Hakkinen, Ben Collins, Chris Phipher bei 2011 metų Dakaro ralio nugalėtojas Stephan Peterhansel ir kiti. Praėjusių metų lenktynių metu organizatoriai sujungė žiūrovų pamėgtas lenktynes ir legendinį britų automobilių pasirodymą „Top Gear Live Show“, kurį surengė vienos garsiausių automobilių laidų pasaulyje vedėjai Jeremy Clarckson, Richard Hammond ir James May. Į šį renginį sugūžėjo 58 tūkst. žiūrovų. Pagrindinis „Verva Street Racing“ renginių rėmėjas PKN „Orlen“. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.