22 spalio 2012

„Žalgirio“ naujokai „McDonald‘s“ šventėje prisiekė įsigyti markerius autografams

Sekmadienį, spalio 21 d., į „McDonald‘s“ restoraną Kaune rinkosi „Žalgirio“ komandos nariai, treneriai ir sirgaliai. Čia jie šventė dvi sutapusias progas: 10 metų „Žalgirio“ ir „McDonald‘s“ partnerystės jubiliejų ir pirmojo tinklo restorano Kaune 15 metų gimtadienį. Geros nuotaikos ir žaidimų netrūko, o visi renginio svečiai vos tilpo į restoraną.
„Žalgirio“ naujokai „McDonald‘s“ šventėje prisiekė įsigyti markerius autografams
Daugiausia dėmesio sulaukė aštuoni „Žalgirio“ naujokai: amerikiečiai Ibrahimas Jaaberas, Jeffas Foote‘as, Tremmellas Dardenas, Oliveris Lafayette‘as ir lietuviai Adas Juškevičius bei broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai. Aštuntasis naujokas Rimantas Kaukėnas šventėje dalyvauti negalėjo, o T. Dardenas ir K. Lavrinovičius drauge atsivedė palaikymo komandą – šeimas.


„Žalgirio“ ir „McDonald‘s“ šventėje visi naujokai gavo savotišką krikštą. Viešai, sirgaliams ir komandos nariams girdint, visi naujokai turėjo prisiekti už komandą naujojo sezono metu atiduoti visas savo jėgas, taip pat įsigyti markerius autografams ir švęsti visas pergales „McDonald‘s“ restoranuose. Ant balionų jie buvo paprašyti nupiešti ir vieno iš „Žalgirio“ naujokų portretą. Daugiausiai savo portretų surinko gynėjas I. Jaaberas.


Renginio metu buvo atidengta ir simbolinė 10 metų „McDonald‘s“ ir „Žalgirio“ partnerystės atminimo lenta bei suvalgytas didžiulis tortas. Komandos kapitonas Paulius Jankūnas džiaugėsi, kad „Žalgiris“ turi tokių rimtų partnerių ir taip ilgai bei tikisi, kad su „McDonald‘s“ komanda kartu bus dar bent 10 metų.


Broliai Lavrinovičiai atviravo, kad čia, „McDonald‘s“, labai gerai. „Tai vienas iš patogiausių ir geriausių restoranų: čia gali pavalgyti ir skaniai, ir greitai. Vaikams čia labai patinka ir jeigu leistumėme, jie čia ir gyventų“. Broliai prisipažino mėgstantys pasilepinti sumuštiniais su daug padažo. Geru humoro jausmu garsėjantys broliai pažėrė ir daugiau „perliukų“.


„Nedrįskit lipti ant mano rankos, man dar tritaškį mesti reikės“, – žmones nuo savo rankos įspaudo „McDonald‘s“ Krepšinio žvaigždžių alėjoje vaikė po šešerių metų pertraukos į „Žalgirį“ sugrįžęs D. Lavrinovičius. Šioje alėjoje – jau 12 žalgiriečių rankų įspaudai. Praėjusį pavasarį 12-oji Žvaigždžių alėjos „žvaigždė“ atiteko komandos gynėjui Marko Popovičiui, tęsiančiam savo karjerą „Žalgiryje“ ir šiais metais.


Renginio svečiai specialiame žaidime, kuriame turėjo atsakyti klausimus apie „Žalgirį“, laimėjo netradicinius „Žalgirio“ ir „McDonald‘s“ prizus. Kvietimus pietums su „Žalgirio“ žaidėjais arba kuponus nemokamiems „McDonald‘s“ kompleksams su desertais visiems metams jiems įteikė Mindaugas Kuzminskas.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.