9 rugpjūčio 2012

Šventėje Londone „Procter&Gamble“ pagerbė Lietuvos ir kitų šalių olimpiečių mamas

Tarptautinė bendrovė „Procter&Gamble“ (P&G) sveikino olimpiečius ir jų mamas iš Lietuvos bei Centrinės Europos ir Balkanų regiono šalių ir pakvietė į šventę „P&G“ poilsio ir pramogų erdvėje Londone – „Pasauliniuose šeimos namuose“. Ši šventė – „P&G“ programos „Ačiū Tau, Mama“ dalis. Programa skirta pagerbti mamas iš viso pasaulio ir padėkoti joms už tai, kad prisideda prie savo vaikų svajonių siekimo. Pasaulinė Olimpinių žaidynių partnerė bendrovė „P&G“ yra pirmoji, kuri įvertino mamos ir šeimos paramą olimpinių aukštumų siekiantiems sportininkams.
„Laiką praleidome tikrai gerai. Esu labai laiminga būdama Londone ir man pasisekė, kad galiu kartu su savo sūnumi džiaugtis jo pasiekimais. „P&G“ surengė įspūdingą šventę, visi puikiai praleidome laiką drauge, didžiavomės savo šalimi ir džiaugėmės viešnage Jungtinėje Karalystėje. Šios akimirkos, be abejo, liks pačios įsimintiniausios mano gyvenime“, – sakė Audronė Kinderienė, Lietuvos olimpiečio, penkiakovininko Justino Kinderio mama.


„P&G“ nori padėkoti mamoms bei šeimoms, kad padėjo sportininkams siekti savo tikslų ir svajonių. Džiaugiamės, kad suteikėme šeimoms galimybę pasidžiaugti pelnytais nuopelnais už sunkų darbą. Tiek „P&G“ „Pasauliniai šeimos namai“, tiek Centrinės Europos ir Balkanų regiono šalių šventė yra mūsų būdas pasakyti mamoms „Ačiū“. Tikimės, kad jos čia jaučiasi labai gerai ir prisimins Londoną kaip svetingą šalį“, – teigė „Procter&Gamble Services LT“ viešųjų ryšių vadovė Skaistė Sruogaitė.


Programa „Ačiū Tau, Mama“ yra pati didžiausia per 175 metų „Procter&Gamble“ istoriją. Programos metu sportininkų mamoms buvo suteikta galimybė atvykti į Londoną ir stebėti Londono Olimpines žaidynes ir savo vaikų pasirodymus. Atletų mamų susitikimo vieta yra „P&G“ įkurti „Pasauliniai šeimos namai“. Šiuose namuose yra „Pampers®“ žaidimų kambarys, „Tide“ ir „Ariel®“ skalbyklos ir atsipalaidavimui skirtos zonos, kuriuose teikiamos kitų „P&G” prekės ženklų paslaugos. Su brangiais žmonėmis, likusiais gimtosiose šalyse, šeimos gali susisiekti internetu ar telefonu.


Daugiau informacijos, nuotraukų ir video, susijusiu su „P&G“ programa „Ačiū Tau, Mama“, galite rasti tinklalapyje


Apie P&G


P&G palengvina maždaug 4,4 milijardų žmonių gyvenimus visame pasaulyje per savo patikimus ir kokybiškus prekės ženklus. Tarp kompanijos valdomų ženklų yra Pampers®, Tide®, Ariel®, Always®, Whisper®, Pantene®, Mach3®, Bounty®, Dawn®, Fairy®, Gain®, Pringles®, Charmin®, Downy®, Lenor®, Iams®, Crest®, Oral-B®, Duracell®, Olay®, Head & Shoulders®, Wella®, Gillette®, Braun®, Ace®, Febreze®, Ambi Pur® ir kiti. Veiklą vystydama maždaug 80 šalių, bendrovė savo prekės ženklus platina 180 pasaulio valstybių. Daugiau informacijos apie bendrovę ir jos valdomus prekės ženklus rasite apsilankę
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.