30 kovo 2012

Šiemet IKI jau rekonstravo 5 savo tinklo parduotuves ir atidarė 3 naujas

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas IKI pirmąjį ketvirtį užbaigs po rekonstrukcijos atidarydamas jau 5-ąją savo tinklo parduotuvę šiais metais. Vakar duris atvėrė atnaujinta IKI Kaune, Kovo 11-osios gatvėje. Šia savaitę po rekonstrukcijos atidaryta ir „IKI Cento“ Kybartuose, vasarį IKI jau yra atnaujinęs tris parduotuves – dvi Vilniuje ir vieną Kaune.
IKI šiemet taip pat atidarė 3 naujas parduotuves: „IKI Cento“ ir „IKI Express“ įsikūrė atitinkamai Švitrigailos gatvėje ir Gedimino prospekte Vilniuje, dar viena „IKI Express“ – Kauno oro uoste Karmėlavoje.


Visos naujai atidaromos ir rekonstruojamos parduotuvės įrengiamos pagal naują IKI koncepciją, kurios siekis parduotuves padaryti dar jaukesnes ir patogesnes pirkėjams. Pasak IKI prekybos direktoriaus Dariaus Malakausko, ko gero, didžiausi ir pirkėjams pastebimiausi pokyčiai vyksta „IKI Cento“. „Pirkėjai paprastai nesitiki užsukę į mažiausios kainos parduotuves rasti grojančią muziką, šviežios mėsos ar karštas, jau paruoštų mėsos gamininių, virtinas, apšviestus higienos priemonių skyrius – visa tai yra naujosiose „IKI Cento“, – sakė D. Malakauskas.


Šiandien po rekonstrukcijos duris atvėręs „IKI Girstupis“ Kaune klientus taip pat pasitiko stipriai pasikeitęs. Po atnaujinimo Kauno gyventojų pamėgtos parduotuvės prekybos plotas tapo dar erdvesnis, jaukesnis. Praplėstas buvo ir parduotuvės asortimentas, patogiau išdėliotos prekės.


IKI šiemet planuoja iš viso atnaujinti 22 parduotuves ir atidaryti 11 naujų. Pernai į plėtrą UAB „Palink“ investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.