27 rugpjūčio 2013

Šeštadienį Vilniuje sužaliavo „Coca-Cola“ džiaugsmo pieva

Praėjusį šeštadienį Vilnius tapo pirmuoju miestu Rytų Europoje, kuriame pasaulinė gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ surengė naujausią „Where Will Happiness Strike Next?“ akciją. Tai tarptautinės „Coca-Cola Open Happiness“ kampanijos dalis, kurios tikslas praeiviams sukurti netikėtas džiaugsmo akimirkas įvairiuose pasaulio miestuose.
Vilniaus Europos aikštė tapo naujausia vieta, kurioje šeštadienį sužaliavo parkas, nuklotas natūralia žole ir apsodintas medžiais. Praeiviai, norėję pasimėgauti saulėta diena ir gerai praleisti laiką, ant nutiestos pievos ne tik ilsėjosi, bet ir  rengė iškylas, grojo čia padėta gitara, žaidė kamuoliu ir net laidė aitvarus. 
 
„Tai pirmoji šios kampanijos aktyvacija, surengta Rytų Europoje, ir tam buvo pasirinkta Lietuvos sostinė. Nors Vilnius yra vienas žaliausių Europos miestų, jame taip pat nestinga itin urbanizuotų rajonų, kuriuose dažniausiai įsikūrę įvairūs komercinės paskirties pastatai ar biurai. Mūsų tikslas – dalintis ir užfiksuoti netikėtas džiaugsmo akimirkas, o Europos aikštė, apsupta daugiaaukščių pastatų, yra viena iš tokių vietų Vilniuje, kurioje mažiausiai tikimasi išvysti jaukų gamtos prieglobstį“, - sakė „Coca-Cola“ viešųjų reikalų ir komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Evelin Ojamets.
 
Naujausia tarptautinės  kampanijos „Coca-Cola Open Happiness“ akcija, vykusi Vilniuje, taip pat buvo filmuojama. Užfiksuotos žmonių džiaugsmo akimirkos ir emocijos bus panaudotos kuriant naują kampanijos internetinį vaizdo klipą, kurį viso pasaulio žiūrovai turėtų išvysti jau  rugsėjo mėn. antroje pusėje.
 
Pasibaigus šeštadienį vykusiai akcijai, jos metu žaliavusią natūralią pievą pasaulinė gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ padovanojo Vilniaus Antakalnio vaikų socialinės globos namams. Ji bus pasodinta globos namų žaidimų aikštelėje, kuri iki šiol  buvo padengta asfalto danga, ir padės sukurti malonesnę bei saugesnę aplinką vaikams. Šiuo metu Antakalnio vaikų socialinės globos namuose gyvena 67 įvairaus amžiaus vaikai. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.