19 liepos 2013

Įvyko antrasis Nestlé seminarų ciklas, skirtas besiruošiantiems bėgti „Danske Bank Vilniaus maratone“

Įvyko antrasis Nestlé „Skanauk gyvenimą“ pasirengimo bėgti seminarų ciklas – „Mityba, sveikata, tinkamos formos palaikymas“. Kaune ir Vilniuje vykusiose paskaitose, į kurias susirinko beveik 200 žmonių, pranešimus skaitė Lietuvos sporto medicinos gydytojas Andrius Ramonas ir olimpiečių moterų maratono bėgikių treneris Dainius Šaučikovas.
„Nestlé“ seminarų „Skanauk gyvenimą“ metu dalyviai iš savo srities profesionalų lūpų gali išgirsti patarimus apie pasiruošimą maratonui, susipažinti su sveiko ir visaverčio gyvenimo principais. Šį kartą seminarų dalyviai turėjo galimybę įsigilinti į taisyklingo bėgimo ir tinkamos mitybos apsektus“, – sakė Ariana Rastauskaite, „Nestlé Baltics“ korporatyvinių reikalų vadovė.
 
Profesionalus treneris Dainius Šaučikovas pristatė taisyklingo bėgimo subtilybes, atkreipdamas seminaro dalyvių dėmesį į smulkiausias detales – kaip taisyklingai reiktų dėti pėdą, kaip laikyti rankas ir galvą, kokia turėtų būti viso kūno padėtis bei kaip taisyklingai kvėpuoti.
 
Sporto medicinos gydytojas Andrius Ramonas seminarų metu dalijosi asmenine patirtimi ir įvardijo dažniausias pasitaikančias klaidas bėgant pirmąjį maratoną. Pavyzdžiui, bėgikų pasirenkamą netinkamą, per sunkią avalynę ar juodą aprangą kepinant saulei. A. Ramonas pabrėžė, kaip svarbu teisingai maratono metu vartoti skysčius. Seminaro dalyviams sporto medicinos gydytojas pastokojo apie pasiruošimo treniruočių svarbą ir pateikė vaizdo medžiagą – kaip atrodo finišą pasiekę profesionalūs bėgikai ir tie, kurie maratonui iš ties nebuvo pasiruošę.
 
„Pilna maratono distancija yra didelis iššūkis žmogaus kūnui. Tiek bėgant 42 km 195 m nuotolį, tiek ir renkantis trumpesnes distancijas geras pasirengimas yra būtinas. Ne visi dalyviai žino, kad bėgant maratono distanciją reikia vartoti pakankamai skysčių ir palaikyti angliavandenių lygį organizme. „Danske Bank Vilniaus maratone“ dalyviai visada turi galimybę atsigaivinti vandeniu bei vaisiais – bananais ir obuoliais“, – sakė Darius Mikulis, maratoną organizuojančios Všį „Tarptautinis maratonas“ direktorius.
 
Trečiasis Nestlé „Skanauk gyvenimą“ seminarų ciklas vyks rugsėjo 3 d. Vilniuje ir rugsėjo 4 d. Kaune. Seminarų tema – „Paskutinė savaitė prieš maratoną, patarimai kaip pasiruošti bėgti“.
 
Rugsėjo 15 d. jubiliejiniame „Danske Bank Vilniaus maratone“ jėgas bus galima išbandyti maratono (42 km 195 m), pusės maratono (21 km), „Nestlé“ ketvirčio maratono (10 km 549 m), komandinėje „Lietuvos pašto estafetės“ 4x10,5 km ar „Rimi“ šeimos 4,2 km bėgime. Daugiau informacijos galima rasti adresu www.vilniausmaratonas.lt.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.