25 liepos 2013

Į atnaujintą restoraną Vilniuje „McDonald‘s“ investavo 1,9 mln. litų

Šią savaitę sostinės Žirmūnų rajone po atnaujinimo atidarytas penktasis „McDonald‘s“ restoranas, kurio rekonstrukcijos darbams kompanija skyrė 550 tūkst. eurų (beveik 1,9 mln. litų). Pasirinktas naujas modernus interjeras, atnaujintas ir papildytas vaikų žaidimų kambarys, o vairuotojai nuo šiol galės pateikti užsakymus naudodamiesi nauja COD („Customer Order Display“) klientų aptarnavimo sistema, kuri užtikrina spartesnį ir patogesnį „McDrive“ klientų aptarnavimą.
„Šiame rajone įsikūręs „McDonald‘s“ yra vienas pirmųjų Lietuvoje, atidarytas dar 1996 metais. 2008-aisiais ėmėmės modernizuoti senuosius restoranus, siekdami sukurti juose savo lankytojams dar patrauklesnę ir jaukesnę atmosferą, spartesnį aptarnavimą skubantiesiems. Restorane lankytojų laukia ne tik modernus interjeras, bet ir nauja vairuotojų aptarnavimo sistema“, – sakė Baiba Zakė, „McDonald‘s“ marketingo direktorė Baltijos šalyse.
 
Kiekvieną mėnesį į šį restoraną užsuka vidutiniškai 35,5 tūkst. lankytojų, beveik pusę jų sudaro vairuotojai, užsukantys į visą parą veikiantį automobiliu atvykusių klientų aptarnavimo langelį. Naujos COD sistemos įdiegimas leis paspartinti klientų aptarnavimą, užsisakančių maistą „McDrive“ langelyje. Kartu bus patogesnė ir pati užsisakymo procedūra – savo užsakymus nuo šiol jie galės patvirtinti LCD ekrane.
 
Šį restoraną pamėgo ne tik suaugę, bet ir mažieji lankytojai – per pirmuosius penkis šių metų mėnesius čia surengtos 73 vaikų gimtadienio šventės, todėl atnaujinus restorano interjerą, modernizuotas ir vaikų žaidimų kambarys. Jame vienu metu gali žaisti net 12 vaikų. Rekonstravus restoraną jiems čia įrengta dar daugiau naujų žaidimų ir atrakcijų.
 
Nuo 2008 m. „McDonald‘s“ rekonstravo iš viso jau 5 restoranus Vilniuje ir Kaune bei atidarė 3 naujus – Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Po rekonstrukcijos kai kuriuose jų įkurtos naujos „McCafé“ kavinės, kuriose lankytojai gali paskanauti kavos ir desertų. Iš viso Lietuvoje šiuo metu veikia 9 „McDonald‘s“ restoranai: 5 – Vilniuje, 2 – Kaune, po 1 Šiauliuose ir Klaipėdoje. Pernai juose apsilankė iš viso 9,1 mln. lankytojų. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.