Klientų naujienos

19 spalio 2016
„LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas parodė, kad 62 proc. tyrime dalyvavusių žmonių užmiega priešais televizorių. Didžioji dalis respondentų taip linkę elgtis tik tada, kai yra pavargę. 45 proc. apklaustųjų atsakė, kad priešais televizorių užmiega pakankamai retai, o kiekvieną dieną tokiu miegu mėgaujasi 5 proc. respondentų. Dažniausiai prie televizoriaus užmiega estai – 74 proc., o rečiausiai tokiu miegu mėgaujasi kaimynai latviai – 60 proc.
14 spalio 2016
Portugalijoje finišavo tarptautinis Audi automobilių popardaviminio aptarnavimo specialistų ir serviso meistrų čempionatas „Audi Twin Cup 2016“. Jame itin sėkmingai pasirodė lietuviai – Kauno Audi centro meistrų komanda užėmė antrąją vietą servisų kategorijoje, o bendroje įskaitoje liko devinti pasaulyje. 
10 spalio 2016
„LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas parodė, kad 65 proc. lietuvių yra nors kartą išskalbę tai, ko įprastai skalbimo mašinoje neturėtų būti. Daugiausiai (50 proc.) apklaustųjų yra išskalbę pinigus. Respondentai yra išskalbę  atminties korteles (2 proc.), mobiliuosius telefonus, (6 proc.) papuošalus, laikrodžius (2 proc.) ar net asmens dokumentus (2 proc.). Palyginus su kaimynais, labiausiai neatidūs yra estai (72 proc.), o latviai yra atidžiausi, 55 proc. apklaustųjų yra išskalbę vertingus daiktus. 
5 spalio 2016
Lietuvoje pirmą kartą organizuojama viso pasaulio programėlių, žaidimų ir startuolių verslo kūrėjams skirta e-konferencija „Product Gamification Summit“. Savo patirtimi čia dalinsis garsiausi pasaulio žaidybinimo (angl. gamification) ekspertai. Pasaulyje tokios konferencijos yra gerai žinomos ir plačiai organizuojamos, o lietuviai tokį formatą žinių sklaidai pasitelkia pirmą kartą.
5 spalio 2016
Trečiadienį Kauno Aleksoto rajone krepšininkas Linas Kleiza kartu su restoranų tinklu „McDonald‘s“ oficialiai atidarė pirmąjį šiame miesto rajone įsikūrusį vaikų dienos centrą. Šiuo metu 16 sunkiai besiverčiančiose šeimose augančių vaikų globojantis LPF „Tavo galimybė“ dienos centras įkurtas praėjusių metų pabaigoje įgyvendintos „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos lėšomis. Jos metu pernai lapkritį surinkta daugiau nei 28 tūkst. eurų. 
4 spalio 2016
Meksikoje, Pueblos valstijos San Chosė Čiapos mieste, pradėjo veikti nauja Audi gamykla. Joje  jau dirba daugiau nei trys tūkstančiai darbuotojų, kurie per metus pagamins maždaug po 150 tūkstančių naujausios kartos prestižinės klasės SUV Audi Q5 automobilių. Meksikoje atidaryta Audi gamykla – pirmoji Šiaurės Amerikos žemyne ir pirmoji automobilių gamykla, suprojektuota virtualioje realybėje. 
4 spalio 2016
LG ir „Paymentwall“ (liet. mokėjimų siena) suteiks galimybę programuotojams kurti programėles „LG Smart TV“ televizoriams su „webOS“ funkcija. Tai suteiks galimybę atlikti daugiau kaip 140 skirtingų mokėjimų virš dviejų šimtų šalių. Šis bendradarbiavimas palengvins mokamo televizijos turinio apmokėjimą – aplikacijas, programėles, filmus, žaidimus ir kitą turinį, palaikomą „LG Smart TV“ su „webOS“. 
23 rugsėjo 2016
„Tele2“ pradėjo prekybą klientų laukiamais telefonais „iPhone 7“. Pirmiems telefonų pirkėjams „Tele2“ salono Vilniaus „Akropolyje“ durys buvo atviros nuo rugsėjo 23 d., 1 minutė po vidurnakčio, kai Lietuvoje startavo oficiali prekyba šiais telefonais.
22 rugsėjo 2016
„Tele2“ oficialią prekybą „iPhone 7“ Lietuvoje pradės kiek įmanoma anksčiau ir geidžiamuosius telefonus pradės pardavinėti ketvirtadienio naktį, nuo 12 valandos nakties, vos prasidėjus pirmajai oficialaus telefonų pardavimo Lietuvoje dienai. 
15 rugsėjo 2016
Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ atsisako popierinių sutarčių su privačiais klientais ir visas sutartis sudarys bei saugos tiktai elektronine forma. Klientams tai reiškia, kad operatoriaus salonuose paslaugų sutartis jie skaitys ir pasirašys planšetinio kompiuterio ekrane.
14 rugsėjo 2016
„Tele2“ plečiant 4G+ ir 4G++ ryšio tinklą, dar greitesnis už 4G mobilusis internetas iš didžiuosiuose miestuose prieinamos naujovės tampa masine paslauga, prieinama didesnei daliai Lietuvos gyventojų. „Tele2“ įrengė jau virš 200 4G+ ir 4G++ bazinių stočių.
14 rugsėjo 2016
„LG Electronics“ (LG) atliktas tyrimas parodė, kad 80 proc. lietuvių atidarinėja šaldytuvo dureles neturėdami jokio tikslo iš jo ką nors išimti. Šis atvejis yra vadinamas „atidaryto šaldytuvo sindromu“. Galimos sindromo priežastys yra negalėjimas apsispręsti, nuovargis, nesąmoningas įprotis ar tiesiog nuobodulys. Net 62 proc. respondentų atsakė, kad be tikslo šaldytuvo dureles atidarinėja tada, kai yra pavargę. Tik 9 proc. apklaustųjų šaldytuvą atidaro retai – kelis kartus per savaitę.
9 rugsėjo 2016
Vasarą atpigęs „Tele2“ internetas naršymą išaugino rekordinius 2,5 karto. Pasibaigusi vasara „Tele2“ tinkle tapo išskirtine operatoriui pasiūlius prie turimo duomenų paketo už 1 eurą užsisakyti penkiskart daugiau duomenų. O išnaudojus ir juos – už 1 eurą dar tiek pat. Ir taip – neribotai visą vasarą.
8 rugsėjo 2016
Audi pristatė atnaujintus flagmanus – naujos išvaizdos A5 ir S5 Sportback modelius. Atnaujintame Audi A5 Sportback, pirmą kartą pristatytame prieš septynetą metų, elegantiškas dizainas dera su funkcionaliu ir komfortišku interjeru. S5 Sportback į greitkelius išvažiuoja su nauju šešių cilindrų turbo varikliu, slepiančiu 354 arklio galias.
7 rugsėjo 2016
Liepos mėnesį ant Vilniaus Žaliojo tilto pristatytas naujasis „Audi Q2“ jau šį rudenį išriedės į Lietuvos kelius. Standartinės komplektacijos „Audi Q2“ kaina – 24 000 EUR, o sportinė jo versija kainuos nuo 26 070 EUR (su PVM). Automobilius galima užsisakyti jau dabar, o pirmieji modeliai Lietuvoje pasirodys lapkričio viduryje. 
6 rugsėjo 2016
„LG Electronics“ (LG) jau trejus metus pirmauja plačių monitorių gamyboje, kurių kraštinių santykis 21:9. Šiais metais IFA parodoje LG pristato du naujus „UltraWide“ monitorius – 38 colių lenktą monitorių (modelis 38UC99) ir 144Hz IPS 21:9 lenktą monitorių, skirtą žaidimams (modelis 34UC79G). Abu monitoriai pasižymi itin plačiu ekranu ir matymo kampu, ryškiomis spalvomis bei yra itin patogūs naudoti kasdien.
1 rugsėjo 2016
„LG Electronics“ (LG) sveikina lankytojus atvykus į IFA 2016 parodą ir pristato 5 metrų aukščio, 7,4 metrų pločio ir net 15 metrų ilgio nuostabą keliantį OLED tunelį. Ši įspūdinga struktūra susideda iš 216 atskirų, 55 colių išlenktos įstrižainės ekranų. Iš viso ją sudaro beveik pusė milijardo pikselių. OLED tunelis rodys kvapą gniaužiančius vaizdus iš Islandijos poliarinių naktų, povandeninių ekosistemų bei filmuotą medžiagą iš kosmoso.
31 rugpjūčio 2016
„LG Electronics“ (LG) tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje IFA 2016 pristatys aukščiausios klasės virtuvės prietaisus. Specialiai tam įrengtoje „Premium valgomojo zonoje“ bus galima pamatyti pačius inovatyviausius ir populiariausius LG virtuvės prietaisus, kurie kartu sukurs bendrą sprendimų centrą.
16 rugpjūčio 2016
„LG Electronics“ (LG) OLED televizorius pripažintas aukščiausios klasės televizoriumi Europoje. Tokį apdovanojimą jau penktus metus iš eilės skyrė „Europos garso ir vaizdo asociacija“ (EISA).
11 rugpjūčio 2016
„LG Electronics“ (LG) Lietuvos rinkai pristatė 8 naujus, „Premium“ klasės, šaldytuvų modelius. Jie yra ne tik gražaus dizaino, bet sutaupo dar daugiau energijos, yra patogesni, o maistas ilgiau išlieka šviežias. Naujieji modeliai bus dviejų dydžių: 1.90 m ir 2 m. Didžiausias naujos modelių kartos išskirtinumas – „LG Centum System™“ šaldytuvas, kurio kompresoriui taikoma 20 metų garantija. LG yra pirmas gamintojas pasaulyje, suteikiantis tokios trukmės garantijas. Šis modelis ne tik atitinka A+++ energijos efektyvumo reitingą, bet pagal savo sunaudojamą energijos kiekį, jį viršija daugiau nei 20%.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.