18 kovo 2013

„Tele2“ 4G (LTE) paslaugų startas

2013 m. pavasarį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ penkiuose Lietuvos miestuose pristatė naują paslaugą – naujos kartos 4G internetą. Siekiant, kad kuo daugiau gyventojų išbandytų ir pradėtų naudotis itin sparčiu internetu, „Tele2“ surengė pristatymą viename iš miestų, skirtą pagrindiniams sprendimų priėmėjams – vietos savivaldybės ir verslo atstovams. Pristatymo sėkmę lėmė ir maksimalus pristatyme dalyvavusių žurnalistų ir blogerių įsitraukimas į paslaugos testavimą.
„Tele2“ 4G (LTE) paslaugų startas
SITUACIJA
2013 m. pavasarį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ Lietuvoje pradėjo teikti itin spartaus 4G (LTE) ryšio paslaugas. Naujos kartos mobiliojo interneto paslauga pirmiausia startavo Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Jonavoje ir Mažeikiuose.


SPRENDIMAS
„VRP | Hill+Knowlton Strategies“ pasiūlė rinkos naujieną pristatyti ne tiktai žiniasklaidai, bet įtraukiant ir tikslines vietos publikas. Viename iš pirmųjų 4G miestų – Alytuje – buvo surengtas pristatymas vietos savivaldos atstovams ir verslininkams. Į renginį taip pat pakviesti nacionalinės bei vietinės žiniasklaidos atstovai, žinomi blogeriai. Žiniasklaidos atstovams nauja paslauga pristatyta ne papasakojant apie ją, o pasiūlius patiems išbandyti. Žurnalistai sudalyvavo ekskursijoje po žinomus Alytaus kultūros objektus ir atliko parengtas užduotis bei kartu išbandė „Tele2“ 4G ryšio spartą ir aprėptį.


REZULTATAS
Nauja paslauga buvo plačiai pristatyta tiek nacionalinėje žiniasklaidoje ir bloguose, tiek regiono žiniasklaidoje. Didesnę vertę komunikacijai suteikė tai, kad pristatyme dalyvavę žurnalistai ir blogeriai publikacijose perteikė savo asmeninę patirtį ir teigiamus atsiliepimus. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.