16 liepos 2014

Renginio „Shopping festival“ organizavimas ir komunikacija

Šią vasarą PLC „Panorama“ vyko jau trečioji tradicinė trijų dienų pirkinių ir pramogų šventė „Shopping festival“. Lankytojai galėjo pasinaudoti ypatingomis nuolaidomis bei specialiais parduotuvių pasiūlymais. O pagrindinis akcentas – tai nenutrūkstantis Holivudo bulvaro šurmulys su išskirtine 3 dienų programa. 
Renginio „Shopping festival“ organizavimas ir komunikacija
SITUACIJA
„Shopping festival“ – tai tradicinė pirkinių ir pramogų šventė, kurios metu lankytojams suteikiamos išskirtinės nuolaidos. Tomis dienomis visame PLC vyksta nuotaikinga programa įvairioms grupėms – vaikams, jaunimui, šeimoms ir kitiems: įvairiausi pasirodymai ir atrakcijos. Agentūra gavo užduotį sukurti ir įgyvendinti Holivudo dvasią atspindinčią programą, kad renginių gausa ir įvairovė nenutrūkstamai šurmuliuotų visas 3 dienas.
SPRENDIMAS
„VRP Hill+Knowlton Strategies“ sukūrė ir įgyvendino programą, kuri užpildė visą prekybos centrą šurmuliu, nenutrūkstamais pasirodymais, atrakcijomis ir holivudiška atmosfera.
Šventė prasidėjo po prekybos centrą pasklidus būriui garsiausių Holivudo herojų ir aktorių, tarp jų Merlyn Monroe, Mickey Mouse su Minnie Mouse, Šrekuis su Fiona, Betmenui, Hariui Poteriui ir daugeliui kitų.
Pirmąją dieną lankytojai buvo kviečiami tapti aktoriais ir nusifilmuoti tikrame filme, kurį režisavo žinomas aktorius Mantas Stonkus. Jo komanda, kurią sudarė būrys operatorių, scenografai, rekvizito asistentės, garso režisierius ir kiti, veikė tikroje filmavimo aikštelėje, kuria virto „Panoramos“ centrinė aikštė. Filmą šventės dalyviai galėjo stebėti „Panoramos“ Facebook profilyje.
Antrąją šventės dieną lankytojai buvo kviečiami prasimankštinti smagiame kamuolio mušimo galva čempionate arba savo jėgas išmėginti stalo futbolo turnyre.
Paskutinę ir pagrindinę šventės dieną lankytojai stebėjo įspūdingus iliuzionisto Manto Wizzard bei cirko artistės pasirodymus. Viską vainikavo „Eurovizijos“ konkurso dalyvės Vilijos Matačiūnaitės koncertas.
Viso „Shopping festival“ metu su mažaisiais lankytojais bendravo linksmos animatorės, kurios kartu ne tik spalvino knygeles, bet ir piešė netradicinius paveikslus ant veidukų bei mokė vaikus šokių su šilko juostomis.
Nuotaiką taip pat kėlė parduotuvių ir restoranų personalas bei savininkai, šio ypatingo festivalio metu virtę pačiais netikėčiausiais filmų personažais. Taip pat visas dienas vyko kino seansai, buvo dalinama cukraus vata, kukurūzų spragėsiai, sukamas laimės ratas. Lankytojams išdalinta virš 500 vertingų prizų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.