20 rugpjūčio 2012

„Pildyk draugų festivalis 2012 m.“

„Tele2“ 2012 m. vasarą rėmė „Pildyk draugų festivalį“, kuris sulaukė didelio dėmesio dėl jame pasirodžiusių garsių Lietuvos ir užsienio grupių - „Gus Gus“ ir „Hurts“. Kartu su „United Agencies“ agentūromis „Experiential communications“ ir „The Chocolate“ parengėme festivalio komunikacijos planą, kurio tikslas buvo didinti prekės ženklo „Pildyk“ žinomumą išnaudojant tiek tradicinius, tiek netradicinius žiniasklaidos kanalus.
„Pildyk draugų festivalis 2012 m.“
SITUACIJA
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ 2012 m. rėmė vasarą vykusį „Pildyk draugų festivalį“, kuriame pasirodė ne tik garsiausi Lietuvos atlikėjai, tokie kaip Mantas ar „G&G Sindikatas”, bet ir populiarios užsienio grupės – „Hurts“ ir „Gus Gus“. „VRP | Hill & Knowlton” komandos tikslas buvo padidinti „Pildyk“ prekės ženklo žinomumą.


SPRENDIMAS
Kadangi koncertas buvo skirtas jaunajai auditorijai (16-25 m.) „Pildyk“ komunikacijai buvo pasirinkti ne tik tradicinės, bet ir socialinės žiniasklaidos kanalai: „Pildyk“ „Facebook“ (auditorija – 123 tūkst.) paskyroje buvo nuolat atnaujinama informacija apie artėjantį koncertą, tiesiogiai keliamos nuotraukos ir įspūdžiai iš renginio; „Tele2“ blog‘e aprašytas įvykęs koncertas bei jame veikusi žaisminga „Pildyk“ instaliacija. Prieš koncertą buvo rengiami konkursai. Festivalio metu parengtas video reportažas ir užfiksuotas „Pildyk draugų“ ( „Pildyk“ reklaminės kampanijos personažų) susitikimas su „Gus Gus“ ir „Hurts“ grupėmis. Video siužetai iškart po renginio išsiųsti naujienų portalų televizijoms. Festivalio komunikacija buvo sklandžiai organizuota bendradarbiaujant su kitomis „UA“ agentūromis – „Experiential communications“ ir „The Chocolate“.


REZULTATAS
Be koncerto rengėjų vykdytos komunikacijos, „VRP | H&K” darbai sugeneravo 30 publikacijų. Naujienų srautas „Facebook“ paskyroje per „like“, „share“ ir komentarus įtraukė daug puslapio gerbėj
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.