11 gruodžio 2009

„Pampers Premium Care švelnumo vakaras“ su žymiomis Lietuvos mamytėmis (2009 m.)

2009 m. vienas iš lyderiaujančių sauskelnių prekės ženklų „Pampers“, atstovaujamas „Procter & Gamble“, į rinką įvedinėjo naujas sauskelnes „Pampers Premium Care“.
„Pampers Premium Care švelnumo vakaras“ su žymiomis Lietuvos mamytėmis (2009 m.)
Iššūkis


Šį kartą „VRP | Hill & Knowlton“ iššūkis buvo suorganizuoti žiniasklaidai įdomaus turinio renginį ir užtikrinti naujų, aukštesnės klasės sauskelnių „Pampers Premium Care“ vardo matomumą pasirodysiančiose publikacijose. Užduotį sunkino tai, jog žiniasklaida Lietuvoje į reklaminio pobūdžio renginius nevaikšto ir itin retai be mokesčio apie juos rašo.


Įžvalga


Tikslinės žiniasklaidos kanalai buvo gyvenimo būdo, šeimos, mamų ir moterų leidiniai. Šiuo metu jų puslapius dažniausiai užpildo interviu ar vaizdo reportažai apie žymių žmonių gyvenimus. Taigi „VRP | Hill & Knowlton“ nutarė suteikti žiniasklaidai tai, ko jai reikia – žymių Lietuvos mamyčių vardų. O kad šios ateitų į renginį – ir įdomų bei naudingą turinį joms.


Ekspertizė


„VRP | Hill & Knowlton“ komanda pasiūlė organizuoti kūrybines žymių mamyčių dirbtuves – „Pampers Premium Care švelnumo vakarą“. Renginį nuspręsta daryti iš dviejų dalių – ne tik produkto pristatymo, pasitelkiant gydytojų – neurologės ir sveikatos edukologės – įžvalgas, bet ir smagiosios dalies – švelnių medvilninių žaisliukų siuvimo pamokėlės. Taip kartu buvo komunikuojama ir išskirtinė naujųjų sauskelnių savybė – švelnios kaip medvilnė.


„VRP | Hill & Knowlton“ konsultantai numatė, kad renginys su žymiomis mamomis susilauks daug žiniasklaidos dėmesio, tačiau bus sunku užtikrinti „Pampers Premium Care“ vardo matomumą publikacijose. Dėl to buvo kruopščiai pasirūpinta vardine atributika, kuri gerai matytųsi fotoreportažuose.


Rezultatas


Produkto pristatymas susilaukė nuoširdaus mamyčių susidomėjimo ir gausybės jų klausimų gydytojoms, tačiau daugiausia džiaugsmo renginio dalyvėms teikė ir žiniasklaidos dėmesio pelnė medvilninių žaisliukų siuvimas. Profesionalios lėlininkės Eglės Kvintienės padedamos, Livijos Gradauskienės kalbinamos, žiemos švenčių išvakarėse jaunos ar būsimos mamytės dalinosi savo svajonių „skudurinuko“ kūrybinėmis idėjomis ir savo rankomis bandė jas įgyvendinti.


Kūrybinėse mamyčių dirbtuvėse dalyvavo Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Greta Akcijonaitė, Daina Bosas, Vilma Javtokienė, Aistė Pilvelytė bei Eglė Jackaitė. Apie jų rankose gimusius medvilninius zuikučius ar paršelius pasirodė apie 15 publikacijų. Dauguma jų su nuotraukomis, kuriose puikiai matyti „Pampers Premium Care“ vardas.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.