10 spalio 2013

PLC „Panorama“: Danijos princo Frederiko vizitas

Į Danijos sosto įpėdinio princo Frederiko viešnagės Lietuvoje programą buvo įtrauktas apsilankymas PANORAMOJE. Šis vizitas sutapo su keturių dienų renginių ir pramogų programa „Danų dienos“.
PLC „Panorama“: Danijos princo Frederiko vizitas
SITUACIJA
Agentūra, siekdama didesnio žiniasklaidos dėmesio, susidūrė su iššūkiu. Princo viešnagė Lietuvoje jau truko trečią dieną, todėl medijų dėmesys jau buvo nublankęs. Kaip išlaikyti žurnalistų susidomėjimą karališkos šeimos atstovo vizitu prekybos centre?   


SPRENDIMAS
Žiniasklaidos dėmesį pritraukė žinia, jog Danijos princas pats aktyviai dalyvavo danų dienų programoje. Princas Frederikas viešnagę PANORAMOJE pradėjo pasveikindamas Vilniaus miesto moksleivius, gausiai susirinkusius į LEGO šventę. Jis kartu su vaikais padėjo pirmąsias kaladėles rekordinio dydžio statulai, ragavo daniškus sumuštinius, kuriuos paruošė virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, išmėgino Danijoje didelio populiarumo sulaukusius dviračių takus bei modernų dvivietį dviratį. Vėliau jis apsilankė daniško kapitalo parduotuvėse ir išrinko dovanas savo šeimai.


REZULTATAS
Po renginio pasirodė 11 publikacijų pirminės svarbos interneto ir spaudos kanaluose, taip pat 4  TV reportažai žinių programose ir pramoginiuose portalų TV. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.