25 rugsėjo 2012

Naujų TRX funkcinių treniruočių pristatymas sporto ir sveikatingumo klubuose „Impuls“

Sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ siūlomą mankštų programą praplėtė naujais užsiėmimais – TRX funkcinėmis treniruotėmis, kuriose naudojami specialūs diržai. Naujovę pristatančio renginio žiniasklaidai metu modernias treniruotes demonstravo ir išbandė žinomi Lietuvos sporto bei pramogų pasaulio atstovai, kurie taip pat turėjo galimybę sudalyvauti unikaliame įžymybių diržų aukcione.
Naujų TRX funkcinių treniruočių pristatymas sporto ir sveikatingumo klubuose „Impuls“
SITUACIJA
Sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ sporto mėgėjams pasiūlė naujas TRX funkcines treniruotes, atliekamas naudojant specialius TRX diržus. Agentūrai buvo iškelta užduotis pristatyti šią sporto naujovę ir jos privalumus klubo lankytojams bei plačiąjai visuomenei.


SPRENDIMAS
Agentūros pasiūlytas sprendimas – surengti žinomų žmonių diržų aukcioną ir parodomąją treniruotę. Tai renginys, į kurį kviečiami žinomi pramogų pasaulio atstovai, gyvenimo būdo žiniasklaida ir lojaliausi klubo lankytojai. Pagrindinė renginio žinutė – „kai naudoji TRX diržus, senas diržas nebetiks“.
Pagrindinę renginio idėją nuspręsta susieti su kasdiene mūsų aprangos detale – diržu. Diržo motyvas buvo naudojamas ir reklaminėje kampanijoje, todėl taip siekta užtikrinti visos komunikacijos vientisumą. Taip pat per šį kasdienį aksesuarą lengviau ir vaizdingiau buvo galima pristatyti TRX treniruoklį – specialią diržų sistemą, bei jos privalumus.
Agentūra pakvietė garsenybes kilniam tikslui  –  labdaringam aukcionui – paaukoti savo mėgstamas aprangos detales – diržus. Už aukcione surinktas lėšas vaikų globos mokyklai buvo nupirktas reikalingas sporto inventorius.
Renginyje taip pat buvo surengta improvizuota mankšta su kabančių diržų sistema TRX, kurią demonstravo populiarios merginų grupės „ŠarkA“ daininkės, mankštą išbandė ir kiti žinomi žmonės, svečiai.


REZULTATAS
Po renginio pasirodė 22 publikacijos pirminės svarbos interneto ir spaudos kanaluose. Beveik visose pristatomi naujieji „Impuls“ TRX kabančių diržų užsiėmimai. Už aukcione surinktas lėšas Vilniaus pagrindinės mokyklos „Šaltinis“ moksleiviams nupirktas trūkstamas sporto inventorius  – beveik 80 skirtingų priemonių, kurių vertė – daugiau nei 1500 litų. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.