4 lapkričio 2014

Naują „Discovery“ šou „Surakinti“ išbandė ir Lietuvos žurnalistas

Televizijos kanalas „Discovery“, vienas populiariausių mokamų televizijos kanalų pasaulyje, pakvietė keliolika žurnalistų iš viso pasaulio į naujų realybės šou „Tethered“ (Surakinti) serijų pristatymą Londone. Žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę patirti, ką teko išgyventi kiekvienam šio šou dalyviui – būti grandine surakintam su nepažįstamuoju ir atlikti įvairias užduotis. Taip buvo siekiama atskleisti šio šou išskirtinumą – norint kartu išgyventi ekstremaliomis sąlygomis, vien fizinio pasirengimo nepakanka, reikia nugalėti ir psichologinius barjerus.

„VRP Hill+Knowlton Strategies“ šiame nuotykyje pasiūlė dalyvauti žurnalistui ir fotografui Vidmantui Balkūnui. Iššūkiai šiam puikiai žinomam fotožurnalistui nėra naujiena. Jis yra rengęs reportažus net iš už poliarinio rato, tad noriai sutiko dalyvauti „Discovery“ organizuotame pristatyme.
Naują „Discovery“ šou „Surakinti“ išbandė ir Lietuvos žurnalistas
SITUACIJA
Televizijos kanalas „Discovery“ 2014 m. spalio pradžioje pradėjo rodyti naujas populiaraus išgyvenimo šou „Surakinti“ (ang. Tethered) serijas. Kiekvienoje šio projekto serijoje du nepažįstami žmonės, surakinti beveik 2 metrų grandine, turi išgyventi ekstremaliomis sąlygomis laukinėje gamtoje. Kanalas, kviesdamas žurnalistus, siekė perteikti išgyvenimo šou dvasią ir padidinti jo žiūrimumą įvairiose šalyse, taip pat ir Lietuvoje.
SPRENDIMAS
„VRP Hill+Knowlton Strategies“ komanda savo jėgas išbandyti realybės šou „Tethered“ pristatyme pasiūlė keletui žurnalistų. Tarp jų – ir Vidmantui Balkūnui – žinomam Lietuvos fotožurnalistui, rengusiam reportažus iš įvairių „karštųjų“ taškų ir net iš už poliarinio rato. Televizijos kanalas „Discovery“ nusprendė pakviesti būtent Vidmantą, kadangi jo darbai perteikia ir šio kanalo vertybes – drąsą, ryžtą, inovatyvumą ir aistrą nuotykiams.
„Discovery“ surengė vieną dieną trukusią simuliaciją Londone, kurios metu žurnalistai buvo suskirstyti poromis ir vienas su kitu surakinti grandinėmis. Vadovaujamos buvusių britų specialiųjų pajėgų karių, žurnalistų poros turėjo atlikti įvairias užduotis – užkurti laužą, lipti per kliūtis, šokti per upelį. Nors iš pirmo žvilgsnio šios užduotys neatrodė sudėtingos, tačiau didžiausias iššūkis buvo viską atlikti kartu – taip, kaip tai darė realybės šou „Surakinti“ dalyviai.
Prie ekstremalių sąlygų pratusiam Vidmantui Balkūnui įveikti simuliacijos Londone užduotis neprireikė daug fizinių jėgų. Tačiau, kaip teigė pats Vidmantas, sunkiausias buvo būtent psichologinis aspektas – jas įvykdyti kartu su partneriu.
REZULTATAS
  • Vidmanto Balkūno straipsnis apie jo įspūdžius bei naująsias sezono „Surakinti“ serijas pasirodė savaitiniame „Lietuvos ryto“ priede „TV antena“ bei interneto portale www.lrytas.lt.
  • Žurnalistas savo nuotykius kartu su televizijos kanalu „Discovery“ paminėjo ir asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.