27 spalio 2014

Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ stipendijų teikimo renginys

2014 metais startavo nauja nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“, kurioje dėl „Maxima LT“ stipendijų aštuoniose srityse varžosi pažangiausi ir gabiausi šalies moksleiviai. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ sukūrė ir įgyvendino originalią pirmųjų stipendijų įteikimo renginio koncepciją. 
Nacionalinės moksleivių skatinimo programos „Lietuvos Maximalistai“ stipendijų teikimo renginys
Situacija
2014 metų balandį startavo nauja nacionalinė moksleivių skatinimo programa „Lietuvos Maximalistai“. Joje pažangiausi ir gabiausi šalies moksleiviai varžosi dėl bendrovės „Maxima LT“ įsteigtų stipendijų mokslo, muzikos, kūrybos ir meno, sporto, visuomeniškumo, ekologiškumo, inovacijų bei nuolatinio pažangumo srityse. Pagal gautas paraiškas šiemet atrinkti 39 moksleiviai, kuriems skirtos stipendijos. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ komandos uždavinys buvo sukurti pirmųjų stipendijų įteikimo renginio koncepciją ir ją įgyvendinti vietoj iki tol tradiciškai vykdavusio TV koncerto. 
Sprendimas
Pasiūlytas sprendimas – organizuoti iškilmingą, bet jaukų ir į pažangą orientuotą renginį modernioje sostinės erdvėje. Jo akcentu tapo stipendininkų protų mūšis tema „Visų laikų Lietuvos pasiekimai ir su jais susijusios istorijos“, o geriausiųjų šalies moksleivių komandoms vadovavo savo srityje nusipelnę Lietuvos žmonės.
Jaunieji Lietuvos protai iškilmingai atsiimti pirmųjų šių metų stipendijų atvyko į menų inkubatoriuje „Rupert“ žinomo šalies TV laidų vedėjo Igno Krupavičiaus vedamą renginį. Po apdovanojimų jie tarpusavyje varžėsi proto kovose, o komandoms vadovavo kapitonai – politikos mokslų daktaras Darius Udrys, vienas aukštųjų technologijų įmonės „Brolis Semiconductors“ įkūrėjų Kristijonas Vizbaras, rizikos kapitalo fondo „Nextury Ventures“ steigėjas Mindaugas Glodas, žurnalistas, sporto komentatorius Robertas Petrauskas, fotomenininkė Vaiva Abromaitytė, aktorė Aušra Štukytė ir Vilniaus miesto operos dirigentas Ričardas Šumila. Apdovanojimų ceremonijos metu Vilniaus miesto operos dainininkė Sandra Janušaitė, akomponuojant Feliksui Zakrevskiui, atliko du Džakomo Pučinio (Giacomo Puccini) kūrinius – arijas iš operų „Tosca“ ir „Manon Lesko“.
Rezultatas
Originalaus turinio ir pažangią lyderystę akcentuojantis renginys susilaukė puikių įvertinimų – „kitokio formato žvaigždžių“ įsitraukimas suteikė galimybę įvertinti mokslo, žinių ir kūrybiškumo svarbą, o moksleiviams – iš arti pabendrauti su savo sričių autoritetais. Kartu tai padėjo pritraukti daugiau žiniasklaidos dėmesio – pagrindinių naujienų portalų, radijo, taip pat regioninės žiniasklaidos. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ koordinavo ir techninę, ir kūrybinę renginio, kuriame dalyvavo apie 250 žmonių, dalis – nuo vietos paieškos iki protmūšio klausimų. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.