15 lapkričio 2014

Muzikos paslaugos „Deezer“ ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ bendradarbiavimo pristatymas

Telekomunikacijų bendrovei „Tele2“ pradėjus bendradarbiauti su muzikos paslauga „Deezer“, Lietuvos mobiliojo ryšio vartotojams pasiūlyta prieiga prie 35 mln. dainų ir galimybė muzikos klausytis neribotai. Pristatydama šias galimybes „Tele2“ pakvietė žurnalistus ir muzikos vadybininkus  su naujomis galimybėmis susipažinti ... koncerte.
Muzikos paslaugos „Deezer“ ir telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ bendradarbiavimo pristatymas
SITUACIJA
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pradėjo bendradarbiauti su muzikos paslauga „Deezer“ ir pirmoji iš šalies operatorių pasiūlė klientams neribotą mobilųjį internetą muzikos klausymui. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ gavo užduotį surengti „Deezer“ ir naujosios „Tele2“ paslaugos pristatymą žiniasklaidai bei muzikos pasaulio atstovams.
SPRENDIMAS
„VRP Hill+Knowlton Strategies“ pasiūlė „Tele2“ ir „Deezer“ bendradarbiavimo pristatymą surengti koncerte – neformalioje aplinkoje, klausantis gyvo garso muzikos grupės „Garbanotas Bosistas“, kuri viena iš pirmųjų savo muzika pasidalijo ir su „Deezer“ vartotojais visame pasaulyje. Be to, pristatymo svečiai turėjo galimybę pirmieji sužinoti, kokius išskirtinius pasiūlymus „Tele2“ parengė savo klientams bei susipažinti su „Deezer“ Suomijos ir Baltijos šalių regiono vadovu Jouni Pesola, kuris rūpinasi lietuviškos muzikos pateikimu „Deezer“ paslaugos vartotojams.
REZULTATAS
Naujos galimybės „Tele2“ klientams bei muzikos paslauga „Deezer“ buvo sėkmingai pristatyta muzikos, verslo ir ITT žurnalistams bei muzikos vadybininkams. Informacija apie naująją paslaugą „Tele2“ klientams po renginio pasirodė didžiuosiuose naujienų bei specializuotuose muzikos portaluose. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.