12 rugsėjo 2012

Life Sciences Baltics 2012

Lietuvoje organizuojamas pirmasis ir didžiausias Baltijos šalyse tarptautinis gyvybės mokslų forumas. Tai – tris dienas trunkanti konferencija, išskirtinis partnerystės renginys verslui ir tarptautinė Baltijos šalių gyvybės mokslų potencialą reprezentuojanti paroda.
Life Sciences Baltics 2012
SITUACIJA
Greičiau nei per 4 mėnesius siekiama ne tik pasiruošti trijų dienų analogų neturinčiam renginiui Vilniuje, bet ir pritraukti ambicingą – 400 vietos ir užsienio dalyvių skaičių, sudominti užsienio šalių žurnalistus atvykti į Forumą ir apžvelgti Lietuvos gyvybės mokslų pažangą ir potencialą, paskatinti vietinę žiniasklaidą aktyviai domėtis unikaliu renginiu, sukurti galimybę glaudesniam dialogui tarp mokslo ir verslo, mokslo ir politikos tarptautiniu mastu.


SPRENDIMAS
Forumo komunikacijai pasirinktas platus spektras priemonių, neapsiribojant tik tradiciniais ryšiais su žiniasklaida. Daug dėmesio skirta komunikacijai socialiniuose tinkluose, užmegzti ryšiai su užsienio žiniasklaidos redakcijomis. Trumpai:
- Specialiai forumo komunikacijai vykdyti sukurta duomenų platforma, apimanti apie 4000 tikslinių fizinių ir juridinių asmenų kontaktų – Lietuvos ir užsienio gyvybės mokslų institucijų, organizacijų, verslo ir valdžios atstovų, forumo partnerių, ambasadorių, informacinių rėmėjų ir kt.
- Komunikacijai sukurtas specialus Forumo tinklapis, aktyviai išnaudoti socialiniai tinklai Facebook, Twitter ir LinkedIn, kuriuose skelbiama video medžiaga, svarbiausios naujienos, nuotraukų galerijos ir pan. ).
- Vykdyta tarptautinė įvaizdinė reklamos kampanija, apimanti spaudos maketus, įvaizdinį video filmuką, ą interneto reklamą (banerius), Google Adwords ir Facebook reklamą.
- Įgyvendintas viešinimo projektas su naujienų portalu 15min.lt – publikuota per 12 išsamių straipsnių-interviu su forumo pranešėjais ir organizatoriais.
- Forumas pristatytas per Pasaulio jaunimo suvažiavimą 2012, per penktąjį Lietuvos garbės konsulų suvažiavimą, „Bioeconomy“ konferencijoje Taline, Estijoje, bei „ILSI BioMed 2012“ konferencijoje Tel Avive, Izraelyje.


REZULTATAS
Pritraukta beveik dvigubai daugiau dalyvių nei tikėtasi – per 700. Renginyje dalyvavo žurnalistai iš Vokietijos, JAV, kaimyninių Baltijos šalių ir 16 Lietuvos žiniasklaidos kanalų atstovų. Prieš ir po Forumo Lietuvos žiniasklaidoje iš viso pasirodė daugiau kaip 130 publikacijų, TV ir radijo reportažų, iš jų – 22 individualiai inicijuotos temos. Užsienyje papildomai inicijuotos 5 publikacijos apie Forumą ir Lietuvos biotechnologijų,  gyvybės mokslų pažangą. Sukurtas išskirtinis renginio įvaizdis leis ateityje Forumą komunikuoti dar efektyviau.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.