1 gruodžio 2005

"Lietuva Statoil" (2005)

Socialinės komunikacijos projektas


Iššūkis
Vieną iš didžiausių degalinių tinklų Lietuvoje valdanti bendrovė „Lietuva Statoil“ siekė pabrėžti savo socialinę atsakomybę ir rūpestį vaikų saugumu gatvėse. Bendrovė nutarė išleisti unikalų mokomąjį kompiuterinį žaidimą „Mieste“, skirtą 3-9 metų vaikams, ir ketino pradėti prekybą šio žaidimo kompaktinėmis plokštelėmis savo degalinėse.


Įžvalga
„VRP | Hill & Knowlton“ įžvalga – paversti marketingo komunikaciją socialine komunikacija: ne tik pristatyti naują žaidimą, bet kartu visuomenei visos Lietuvos mastu dar kartą priminti apie būtinybę mokyti vaikus saugiai elgtis gatvėse.


Pristatant naująjį žaidimą, buvo pasitelkta mėgstamiausia Lietuvos vaikų muzikos grupė „Tele-Bim-Bam“ ir sukurtas pėsčiųjų himnas, vėliau įtrauktas į grupės dainų CD. Komunikacija pradėta kartu su Vilniaus miesto savivaldybės akcija „Apsaugok mane“ – žaidimo pristatymu ir nemokamu koncertu vaikams Lietuvos sostinės Rotušės aikštėje. Vėliau daugiau nei 1,5 tūkst. žaidimo „Mieste“ kompaktinio plokštelių buvo išdalinta kaip labdara visoms Lietuvos mokykloms, bendradarbiaujant su miestų ir apskričių savivaldybių Švietimo skyriais.


Ekspertizė
Šios ryšių su visuomene kampanijos sėkmę lėmė „Lietuva Statoil” ir „VRP | Hill & Knowlton“ sukaupta socialinių projektų vykdymo patirtis, kontaktai su žiniasklaida ir šalies vietos savivaldos institucijomis, aktyvi tiesioginė komunikacija su vartotojais.


Rezultatai
Nemokamame koncerte apsilankė didžiulis būrys vaikų ir jų tėvelių, „Lietuva Statoil“ sulaukė padėkų iš sostinės mero bei Vilniaus vyriausiojo policijos komisaro. Taip pat labai dėkingos buvo ir mokyklos, gavusios labdarą. Pasiektas didelis viešumas, kompiuterinis žaidimas „Mieste“ pristatytas plačiajai publikai ir atkreiptas visuomenės dėmesys į vaikų saugaus eismo problemą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.