15 gegužės 2013

LG ELECTRONICS: pasaulinis buitinių prietaisų konkursas

Komandinis darbas visuomet atneša gerus rezultatus. Kartu su „Hill + Knowlton Strategies“ kolegomis Latvijoje ir Estijoje padėjome klientui „LG Electronics Latvia“ laimėti pirmą vietą pasauliniame „LG Electronics“ buitinės technikos konkurse.
LG ELECTRONICS: pasaulinis buitinių prietaisų konkursas
SITUACIJA
Pasaulinė kompanija „LG Electronics“ skelbė korporacinį konkursą visame pasaulyje esantiems LG padaliniams – kas iš jų paruoš įdomiausią publikaciją, kurioje pristatys išmaniąsias skalbimo mašinas ir kitus LG buitinius prietaisus. „LG Electronics Latvia“ padalinys kuruoja tris Baltijos šalis, todėl „VRP | Hill + Knowlton Strategies“ konkurse dalyvavo su kolegomis Latvijoje ir Estijoje. 
 
SPRENDIMAS
Buitinių prietaisų komunikacija suteikia daug iššūkių, nes šios naujienos nepatenka į aktualijų skiltis, o teminės rubrikos laiko tokią komunikaciją rinkodara. Atsižvelgiant į tai, paruošėme dvi skirtingas temas – apie išmaniąsias technologijas, kurios naudojamos šiose prietaisuose (IT tematikos žiniasklaidai) ir apie išmaniąsias funkcijas bei jų realią naudą namuose (namų/ moterų žiniasklaida). 
 
REZULTATAS
Visų Baltijos šalių bendro darbo rezultatas buvo pripažintas geriausias visame pasaulyje ir padėjo klientui „LG Electronics Latvia“ laimėti apdovanojimą. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.