13 spalio 2013

LEGO rekordas PLC „Panorama“

Teigiama, kad vaikystės smagiausios akimirkos išlieka visam gyvenimui. Nors Lietuvos įžymybės kartu su vaikučiais padėjusios baigti rekordinio dydžio „Žvaigždžių karų“ herojaus Jodos figūrą prekybos centre „Panoroma“, vaikystėje LEGO kaladėlėmis nežaidė, tačiau jų vaikams ši šventė liks įsimintina.
LEGO rekordas PLC „Panorama“
SITUACIJA
2013 m. spalio mėnesį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ šurmuliavo keturias dienas trukusi LEGO šventė. Vaikų širdis užkariavusios LEGO kaladėlės turėjo tapti rekordine statula. Agentūros užduotis buvo sudominti gyvenimo būdo žiniasklaidą ir pakviesti ją į šį renginį.


SPRENDIMAS  
Didžiausios LEGO figūros rekordui pasiekti buvo pasirinktas „Žvaigždžių karų“ herojus – Joda. Vaikai ir tėveliai buvo kviečiami prisijungti prie Jodos figūros statybos iš LEGO kaladėlių ir taip prisidėti prie rekordo. Taip pat renginio metu vyko įvairūs žaidimai, turnyrai, galvosūkiai, siurprizai ir dovanos vaikams. Paskutinę statybų dieną buvo pakviesti pramogų pasaulio atstovai su savo atžalomis pažymėti statybų pabaigą ir sudalyvauti LEGO rekorde.


REZULTATAS
Foto reportažas buvo itin populiarus gyvenimo būdo žiniasklaidoje. Po renginio pasirodė 16 publikacijų interneto portalų gyvenimo rubrikose. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.