20 lapkričio 2013

Kepkime sveikai ir skaniai su „Obelių“ rapsų aliejumi

„Obelių“ rapsų aliejus yra aukštos kokybės produktas, tinkamiausias kepimui. „VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantai prisidėjo didindami vartotojų pasitikėjimą šios kategorijos maisto produktu, su kuriuo keptas maistas atitinka sveikos mitybos principus ir yra skanus.
Kepkime sveikai ir skaniai su „Obelių“ rapsų aliejumi
SITUACIJA
„Obelių“ rapsų aliejus kepimui  yra  pagamintas iš Lietuvoje užaugintų, genetiškai nemodifikuotų rapsų. Turtingas Omega-3 riebiosiomis rūgštimis ir turintis aukštą degimo temperatūrą, šis aliejus dar nėra pakankamai žinomas vartotojui. Pastaruoju metu vartotojai daug dėmesio skiria mitybai, tačiau ne visada juos pasiekia tiksli, moksliniais tyrimais pagrįsta informacija. „Obelių“ rapsų aliejaus prekės ženklo komanda, organizuodama integruotos komunikacijos kampaniją, pateikė užduotį RsV priemonėmis šviesti vartotojus apie rapsų aliejaus naudą, keisti požiūrį į keptą maistą ir kepimo įpročius.


SPRENDIMAS
„VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantai įgyvendino kampaniją „Kepkime sveikai ir skaniai su rapsų aliejumi“, kuria buvo siekiama suteikti naują kokybinį požiūrį į maisto kepimą: gaminimo būdą, pasirenkamus maisto produktus.  Buvo parengtos dviejų temų  – sveikatos ir kulinarijos - informacinės medžiagos, kurių pagrindą sudarė interviu su dietologais ir garsiais virtuvės šefais.
Sveikatos rubrikose garsūs dietologai tvirtino, kad keptas maistas atitinka subalansuotos mitybos principus ir atkreipė dėmesį į rapsų aliejaus maistines savybes. Populiariausi virtuvės šefai patarė, kaip skaniai kepti maistą su rapsų aliejumi.


REZULTATAS
„VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantų paruošta informacinė medžiaga pasirodė 70 publikacijų žiniasklaidoje. Integruotos komunikacijos projektas, kurio sudėtinė dalis buvo rapsų aliejaus komunikacija RsV priemonėmis, buvo apdovanotas kasmetinėje konferencijoje „Password  2014”  efektyviausio vidutinio biudžeto kategorijoje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.