13 sausio 2016

Išskirtinė draudimo nuo kritinių ligų programa „Sveikatometras“

Dažnas gyvybės draudimą laiko priemone kaupti finansus ateičiai. Tačiau kiek iš mūsų susimąstome apie kritinių ligų rizikas ir finansinę atsargą joms užklupus? Bendrovė „SEB gyvybės draudimas“ iškėlė tikslą gyventojus šviesti apie draudimo nuo kritinių ligų svarbą. „VRP Hill + Knowlton Strategies“ komanda 2015 metų balandį įgyvendinimo bendrą kliento ir sveikatingumo klubų „Impuls“ projektą – „Sveikatometras“.
Išskirtinė draudimo nuo kritinių ligų programa „Sveikatometras“
Situacija


 „SEB gyvybės draudimas“ duomenimis, gyventojai dažniausiai renkasi kaupiamąjį gyvybės draudimą arba draudimą apie traumų, o draudimas nuo kritinių ligų išlieka terra incognita.
Deja, statistika liudija, kad kritinė liga – ne toks jau retas svečias. Higienos instituto Sveikatos informacijos centro duomenimis, 2014 metais tarp dažniausių mirties priežasčių pateko tokios kraujotakos sistemos ligos kaip išeminė širdies liga ar smegenų kraujagyslių ligos, piktybiniai navikai – susirgimai, priskiriami kritinių ligų kategorijai.


Sprendimas
 
Atsižvelgdami į tai, kad sveikata ir rizika susirgti kritinėmis ligomis – jautri tema daugeliui, „VRP Hill + Knowlton Strategies“ pasiūlė apie draudimą kalbėti naujai – per sveikatingumo ir ligų prevencijos prizmę. Taigi prie projekto pakvietėme prisijungti kitą savo kategorijos lyderį – sveikatingumo klubų tinklą „Impuls“ bei gydymo įstaigas penkiuose Lietuvos miestuose. Kartu įgyvendinome programą „Sveikatometras“.
 
Programos tikslas − atkreipti aktyvių didmiesčių gyventojų dėmesį į kritinių ligų prevencijos, apimančios tiek sveiką gyvenseną ir ankstyvą diagnostiką, tiek draudimą nuo kritinių ligų, svarbą. Balandį penkiuose Lietuvos miestuose esančiuose sveikatingumo klubuose „Impuls“ ir SEB banko skyriuose dirbo specialios „SEB gyvybės draudimo“ specialistų, medikų, trenerių komandos. Klubų lankytojai galėjo nemokamai atlikti bazinius sveikatos tyrimus, pasikonsultuoti su specialistais apie sveiką gyvenseną, ligų prevenciją, draudimo galimybes.
Taip pat su specialistais buvo parengta išskirtinė spausdinta ir elektroninė „Sveikatometro“ atmintinė, kurioje sudėta svarbiausia informacija apie sveiką gyvenseną, ligų prevenciją, kritines ligas ir asmeniui tenkančias išlaidas susidūrus su šiais susirgimais.


Rezultatas


Sukurta ilgalaikė komunikacijos platforma temoms apie draudimą ir kritines ligas plėtoti ir ateityje. Penkiuose Lietuvos miestuose vykusių renginių metu buvo sulaukta didelio dalyvių įsitraukimo – daugiau kaip pusė tomis dienomis banke ar sporto klube besilankiusių žmonių pasitikrino sveikatą, konsultavosi su specialistais.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.