8 gruodžio 2010

Europos lyčių lygybės instituto tarptautinis seminaras ir jo komunikacija

Europos lyčių lygybės institutas (EIGE) inicijavo tarptautinį seminarą „Joining efforts towards Gender Equality in the European Union 2010–2015“, į kurį planavo sukviesti dalį svarbiausių ES lyčių lygybės strategijos įgyvendinimo dalyvių.
Europos lyčių lygybės instituto tarptautinis seminaras ir jo komunikacija
Iššūkis
Seminaras buvo pirmasis EIGE organizuojamas ES masto renginys nuo agentūros įkūrimo 2010 m. birželį, kai institutas pradėjo veiklą Vilniuje ir tapo pirmąja ES agentūra, kurios būstinė įsikūrė Baltijos šalyse. Seminaro komunikacijos uždavinius formavo būtinybė informaciją apie jį paskelbti ne tik Lietuvoje, bet ir ES mastu. Renginio mastas ir specifika lėmė poreikį pasitelkti geriausią renginių organizavimo praktiką.


Įžvalga
Renginio statusas ir svarbių asmenų dalyvavimas iškėlė aukštus renginių organizavimo ekspertizės reikalavimus, o specifiniai tarptautinės komunikacijos poreikiai lėmė tokios patirties būtinybę. Atsižvelgdami į tai, „VRP | Hill & Knowlton“ ir verslo renginių organizatoriai „Small Talk Ideas“ EIGE surengtam konkursui pateikė bendrą pasiūlymą, apėmusį renginio organizavimą ir komunikaciją bei leidusį klientui efektyviai siekti renginio tikslų. Be to, šis įmonių grupei „Book“ priklausančių bendrovių bendradarbiavimas užtikrino papildomą paslaugų kokybę: organizaciniai klausimai buvo derinami tarp agentūrų tiesiogiai, taip klientui užtikrinant paprastesnį pasitelktų partnerių darbų koordinavimą.


Ekspertizė
2010 m. lapkričio 22 d. „VRP | Hill & Knowlton“ ir „Small Talk“ surengė tarptautinį EIGE seminarą ir jame dalyvavusios Europos Komisijos viceprezidentės Viviane Reding spaudos konferenciją. Renginio organizavimo paslaugos apėmė visus darbus: nuo dalyvių atvykimo logistikos, renginio vietos parinkimo iki sklandžios seminaro programos eigos užtikrinimo renginio dieną.
„VRP | Hill & Knowlton“ komunikacijos konsultantai užtikrino renginio žinių sklaidą Lietuvos ir tarptautinei žiniasklaidai. Seminaro metu taip pat finišavo „Small Talk Ideas“ organizuotas visoje ES vykęs EIGE logotipo konkursas, buvo pristatytas laimėjęs logotipas.


Rezultatai
Renginio, kuriame dalyvavo beveik 100 Europos lyčių lygių galimybių ekspertų, organizavimas sulaukė palankių dalyvių ir užsakovų įvertinimų. Jį anonsavo ir rezultatus nušvietė Lietuvos ir tarptautinė žiniasklaida. Iš viso pasirodė apie 50 renginiui skirtų publikacijų ir reportažų. Seminaras išsiskyrė sklandžia eiga, aukšta seminaro dalyviams suteiktų apgyvendinimo, maitinimo ir kitų paslaugų kokybe.


Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.