23 birželio 2012

Dovanų karuselė – 21-as „Sarma“ gimtadienis

Kaip ir kiekvieną birželį, 2012 metais kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklas „Sarma“ grožiui neabejingus vilniečius pakvietė į savo gimtadienio šventę – jau 21-ąją. Šį kartą svečiai įsisuko į tikrą grožio karuselę.
Dovanų karuselė – 21-as „Sarma“ gimtadienis
SITUACIJA
 „Sarma“ gimtadienis jau tapo nuolatine tradicija, kai lojalūs „Sarmos“ klientai ir kiti pirkėjai kviečiami dalyvauti šventėje. Bendrovė kreipėsi su prašymu parengti išskirtinę renginio koncepciją ir ją įgyvendinti.  


SPRENDIMAS
VRP + HK 21-jo gimtadienio proga „Sarmai“ pasiūlė surengti gimtadienio šventę grožio ir pramogų parko tema. Šventės tikslas – tarsi sugrąžinti lankytojus į nerūpestingą vaikystę: čia pat gaminama cukraus vata, spalvingi aktoriai ir mimai kviečia sukti dovanų karuselę. Į šventę buvo pakviestos žymios šalies moterys, lojalūs „Sarma“ klientai, žiniasklaida.


REZULTATAS
Po „Sarma“ gimtadienio renginio žiniasklaidoje pasirodė 17 publikacijų su nuotraukomis iš gimtadienio šventės internete ir spaudoje. Sulaukta padėkų iš žiniasklaidos atstovų ir renginio svečių už įsimintiną šventę. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.