4 balandžio 2013

„Cortefiel“ madų šou PLC „Panorama“

Artėjant naujam pavasario-vasaros sezonui, neabejingi madai žmonės skuba į drabužių parduotuves atsinaujinti. 2013m. pavasarį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ duris atvėrė 4 naujos drabužių parduotuvės: „Springfield“, „Women'secret“, „Cortefiel“ ir „Pedro Del Hierro“.
„Cortefiel“ madų šou PLC „Panorama“
SITUACIJA
Kliento užduotis agentūrai buvo pristatyti naujus prekinius ženklus ir naujo sezono drabužių kolekcijas. VRP suorganizavo renginį, į kurį pakvietė Lietuvos garsenybes patiems pristatyti naująsias kolekcijas.


SPRENDIMAS  
VRP parengė dviejų dalių programą, kuri buvo patraukli ir garsiems svečiams, ir PLC lankytojams. Pirmoje dalyje vykusiam madų šou patrauklumo suteikė modeliais tapusios garsios Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės, kurios pristatė duris atvėrusių parduotuvių pavasario-vasaros rūbų kolekciją. Renginio svečiams - mada besidominčioms Lietuvos žvaigždėms bei stiliaus žinovams – buvo patiekti stilingi ir gurmaniški  užkandžiai, kurių serviravimas taip pat pristatė naujuosius prekinius ženklus. Po renginio naujosios parduotuvės laukė svečių džiugindamos teatralizuotais pasirodymais: pantomimos mini spektakliais, flamenko šokiais.  
REZULTATAS
Renginys susilaukė išskirtinio dėmesio - pasirodė 18 publikacijų gyvenimo būdo interneto portaluose bei spaudoje. Taip pat pasirodė 2 video reportažai populiariose laidose : „Paparaciai“ (Lietuvos ryto TV), „Nuo...Iki“ (LNK).
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.