28 gegužės 2013

„Canon“ naujausios gaminių kolekcijos pristatymo renginys

Kodėl įprasto naujų gaminių pristatymo nepadarius šiek tiek įdomesnio? Gimtadienio vakarėlis ir idėja „viską pasidaryk pats“ buvo pasirinkta naujausių „Canon“ gaminių pristatymui žiniasklaidos atstovams ir tinklaraštininkams. Taip pat buvo atliktas tyrimas apie tai, kaip lietuviai organizuoja ir švenčia savo gimtadienius.
„Canon“ naujausios gaminių kolekcijos pristatymo renginys
SITUACIJA
Lietuvos žurnalistams turėjo būti pristatyta pasaulinės vaizdavimo sprendimų lyderės „Canon“ naujausių gaminių – fotoaparatų, spausdintuvų ir vaizdo kamerų –  2013 m. kolekcija.


SPRENDIMAS
Naujų „Canon“ gaminių pristatymo renginiui sugalvota tema – gimtadienio vakarėlis, kuriame viską gali pasidaryti pats, naudodamasis namie turima foto technika. Renginio vieta buvo papuošta rankų darbo dekoracijomis, o „Canon“ atstovai papasakojo, kaip užfiksuoti gražiausias asmeninės šventės akimirkas. Taip pat buvo pristatyta atlikta apklausa apie tai, kaip lietuviai ruošiasi ir švenčia gimtadienius.
 
REZULTATAS
Renginyje apsilankė IT žurnalistai ir IT bei maisto tinklaraštininkai. Po renginio naujienų portaluose ir tinklaraščiuose pasirodė 8 publikacijos su tyrimo rezultatais ir nuotraukomis bei įspūdžiais iš „Canon“ gaminių pristatymo.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.