11 gruodžio 2012

„Canon“ taisyklingo pozavimo ir fotografavimo pamoka

Nauji įrenginiai įdomiausi tada, kai juos gali išbandyti pats. Tą ir galėjo padaryti žurnalistai, apsilankę „Canon“ naujos kolekcijos pristatyme. Renginio metu profesionalūs fotografai ir modelis dalinosi patarimais, kaip tinkamai fotografuoti ir taisyklingai pozuoti darbinėse ar kasdienėse situacijose.
„Canon“  taisyklingo pozavimo ir fotografavimo pamoka
SITUACIJA
2012 m. pristatyta nauja „Canon“ įrenginių serija. „Canon“ tikslas buvo pristatyti naująją kolekciją IT, foto ir laisvalaikio žurnalistams.
 
SPRENDIMAS
Siekdami sudominti žurnalistus, „VRP | Hill & Knowlton“ „Canon“ pasiūlė organizuoti renginį. Jo tema - taisyklingo pozavimo ir fotografavimo darbinėse/kasdienėse situacijose. Apie taisyklingą pozavimą pasakojo modelis Gabrielė Martirosianaitė. Įžvalgomis, kaip geriausiai fotografuoti pasirinktą objektą ar žmogų, pasidalino profesionalūs fotografai Audrius Solominas bei Visvaldas Morkevičius. Renginio metu žurnalistai turėjo galimybę išbandyti „Canon“ įrenginius ir praktiškai pritaikyti išgirstus patarimus.
 
REZULTATAS
Po renginio žiniasklaidos kanaluose pasirodė 16 publikacijų didžiuosiuose, laisvalaikio ir IT portaluose. Žinutės buvo iliustruotos nuotraukomis bei vaizdo įrašu iš renginio.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.