4 gruodžio 2006

Atnaujintas „BITĖS pasaulis“ (2005 - 2006 m.)

Tikslas - sukurti leidinį, kuriame galima rasti aktualių srities naujienų ar originalių požiūrių į įvairias paslaugas bei naujoves.


Iššūkis
Atnaujinti nuo 1997 metų leidžiamą kasmėnesinį leidinį klientams „BITĖS pasaulis“, kad jis taptų įdomiu informacijos šaltiniu, – tokį tikslą telekomunikacijų bendrovė „BITĖ Lietuva“ iškėlė „VRP | Hill & Knowlton“ 2004 metų pabaigoje. Be to, leidinio pokyčiai turėjo atspindėti ir skaitytojų apklausos metu išryškėjusį pageidavimą – kad „BITĖS pasaulis“ būtų labiau informacinio – pramoginio pobūdžio leidinys.


Įžvalga
Išanalizavusi galimybes, „VRP | Hill & Knowlton“ pasiūlė naują „BITĖS pasaulio“ koncepciją, kurioje buvo apibrėžtos naujos leidinio rubrikos, tekstų stiliaus pokyčiai. Jais siekta leidinį priartinti prie žurnalo formato: „BITĖS pasaulis“ turėjo tapti leidiniu, kuriame galima rasti aktualių srities naujienų ar originalių požiūrių į įvairias paslaugas bei naujoves.


Remiantis pasiūlyta koncepcija, iš esmės pakeista leidinio struktūra: greta svarbiausių bendrovės korporacinių ir rinkodaros naujienų atsirado rubrika apie pasaulio mobiliojo ryšio rinkos aktualijas („Akiratis“), pokalbiai su įdomiais ir žinomais žmonėmis („Gyvenimas plius“), foto reportažai iš renginių („Žvilgsnis“). Priartinti šį leidinį prie klientų siekta nauja viršelio koncepcija – vietoj anksčiau naudotų dažniausiai neutralių vaizdų pasiūlyta naudoti žinomų žmonių, kurie būtų tiesiogiai susiję su numerio naujienomis, fotografijas. 


Ekspertizė
Naujos „BITĖS pasaulio“ koncepcijos sukūrimas ir įgyvendinimas iš „VRP | Hill & Knowlton“ komandos  pareikalavo ne tik kūrybiškumo, bet ir leidinių rinkos analizės, žurnalų specifikos ir skaitytojų poreikių išmanymo. Be to, nuo 2005 metų sausio mėnesio iki šiol besitęsiantis projektas sustiprino koordinacinio darbo įgūdžius ir pagilino bendrovės patirtį išorinės komunikacijos leidinių srityje.


Rezultatai
2006 metų viduryje atlikus „VRP | Hill & Knowlton“ rengiamo „BITĖS pasaulio“ skaitytojų apklausą, paaiškėjo, kad leidinį kaip labai naudingą ar iš dalies naudingą vertina net 87 proc. apklaustųjų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.