1 gruodžio 2007

Asmeninio dizaino kortelių pristatymas (2007 m.)

Lietuvoje pristatytos pirmosios asmeninio dizaino kortelės.
Asmeninio dizaino kortelių pristatymas (2007 m.)

Iššūkis

SEB bankas pirmasis Lietuvoje pristatė asmeninio dizaino kortelę (galimybę susikurti individualų kortelės dizainą). Agentūrai buvo iškelta užduotis  sugalvoti kūrybišką, netradicinį kortelių pristatymo būdą, kuris sudomintų žiniasklaidą ir užtikrintų  kuo platesnę banko naujienos sklaidą. Agentūrai projekto įgyvendinimui nuo idėjos sugalvojimo iki realizavimo buvo skirta dvi savaitės.
Įžvalga
Pačios naujienos paskelbimas apie naują banko produktą nebūtų užtikrinęs reikiamo rezonanso žiniasklaidoje ir pasiekti išsikeltų tikslų. Todėl VRP | Hill & Knowlton nusprendė banko naujienos  pristatymui pasitelkti  įžymius Lietuvos žmones, kurie patys kurtų apipavidalinimus savo kortelėms ir taip  perteiktų jiems svarbius dalykus. Taip gimė žymių Lietuvos žmonių sukurtų asmeninio dizaino kortelių parodos idėja. Į šios parodos atidarymo renginį buvo sukviesti  gyvenimo būdo  temomis rašantys žiniasklaidos atstovai. Taip pat  pačios asmeninio dizaino korteles kūrusios žvaigždės.
Ekspertizė
Šio projekto sėkmę  lėmė  agentūros sugalvota idėja ir gebėjimas prisikviesti  vienus ryškiausių Lietuvos žmonių (visuomenės veikėjų, menininkų, aktorių, sporto, televizijos ir muzikos žvaigždžių). Visi  jie buvo SEB banko klientai. Projekto įgyvendinimas buvo gerai suplanuotas, todėl kokybiškai ir sėkmingai įgyvendintas per sąlyginai trumpą laiką.
Rezultatas
Renginys sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio – apie SEB banko surengtą įžymybių kortelių parodą parašė beveik visi nacionaliniai šalies dienraščiai ir gyvenimo būdo žurnalai. Po renginio iš viso pasirodė daugiau nei 30 publikacijų. Jose visur buvo  minimas SEB banko vardas ir naujiena – asmeninio dizaino kortelė.  Susilaukusi daug lankytojų  ir jų susidomėjimo Vilniuje paroda vėliau buvo eksponuojama  kituose Lietuvos miestuose, kur taip pat pritraukė vietos žiniasklaidos  ir gyventojų dėmesį.
 

Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.