1 gruodžio 2008

„Adidas“ ir žurnalo „Nuo… iki…“ projektas: Bėkime…su „adidas“! (2008 m.)

Misija - pristatyti bėgimui skirtą naują „adidas“ sportinę aprangą ir avalynę, paskleisti informaciją apie bėgimo sporto privalumus.
„Adidas“ ir žurnalo „Nuo… iki…“ projektas: Bėkime…su „adidas“! (2008 m.)
Iššūkis


Dažniausiai žmonės mano, jog bėgimas - tai pats nuobodžiausias sportas, sukeliantis kosulį ir nuovargį.  Sportinės ir laisvalaikio aprangos gamintojas “adidas” į mus kreipėsi su užduotimi šį mitą išsklaidyti ir paraginti visuomenę, ypač tuos, kurie yra skeptiškai nusiteikę, pradėti bėgioti. Tuo pačiu norėta visuomenei priminti ir pabrėžti, jog, bėgiojimui ypač svarbi yra gera avalynė bei sportinė apranga.


Įžvalga


Paskatinti pirminės „H&K Estonia“ idėjos mes išplėtojome temą ir „adidas“ užduotį įgyvendinti sugalvojome netradiciniu būdu. Su žurnalu “Nuo...iki...” iniciavome bendrą 5 mėn. projektą, į kurį buvo įtraukti ne tik skaitytojai, bet ir patys šio žurnalo atstovai. Pirminis projekto etapas – skaitytojams paskelbtas konkursas: kiekvienas, norintis dalyvauti projekte, turėjo parašyti įtikinantį laišką apie tai, kodėl jis nori pradėti bėgioti. 3 konkurso nugalėtojai buvo pakviesti dalyvauti projekte - gavo nemokamą bėgimo aprangą, avalynę bei nemokamas treniruotes su profesionaliu treneriu.


Ekspertizė


Sėkmingus rezultatus lėmė „VRP | Hill & Knowlton“ geras laisvalaikio žiniasklaidos išmanymas, geri ryšiai su žiniasklaidos kanalais, kūrybiškumas ir lankstumas.


Rezultatas


Privalumas žurnalui: 3 laimingieji skaitytojai + 3 redakcijos atstovai = artimesnis ryšys su savo skaitytojais. Žurnale “Nuo... Iki...” pasirodė 3 straipsniai su pradedantiems bėgioti skirtais  “adidas” specialistų patarimais. Komandos 2,5 mėn. treniruotės; nubėgti 2 maratonai – “adidas” taurė (10km.) ir Vilniaus maratonas 2008 (3,3-25km.) Spaudoje pasirodė 5 papildomi pranešimai apie bėgimą bei „adidas“ aprangą. O svarbiausia – pradėti bėgti buvo paskatinta ir su projektu dirbusi vadovė!
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.