16 kovo 2014

Šeimos savaitgaliai PLC „Panoramoje“

Kas vaikystėje labiausiai išlaisvina ir kursto fantaziją, tuo pačiu patraukia dėmesį ir priverčia įsijausti? Tai – pasakos. Jos formuoja vaikų vertybes, pozityvias nuostatas, padeda suprasti, kaip dera ir nedera elgtis. Pastaruoju metu tėvai dėl didelio užimtumo nebeturi laiko jų skaityti savo atžaloms. Į tai atsižvelgęs PLC „Panorama“ kelis savaitgalius kvietė pasinerti į stebuklingą H. K. Anderseno pasakų pasaulį, kartu mokytis garso bei judesio subtilybių.
Šeimos savaitgaliai PLC „Panoramoje“
SITUACIJA
PLC „Panorama“ jau ne vienerius metus organizuoja įvairius renginius vaikams, tačiau šį kartą į renginį šeimai norėta pažvelgti giliau ir juo prisidėti prie prasmingo laisvalaikio šeimoms organizavimo.  Agentūrai suformuota užduotis buvo sukurti įtraukiančią ir prasmingą programą vaikams, kuri savaitgaliais pritrauktų daugiau šeimų su vaikais. Taip pat buvo siekiama atkreipti žiniasklaidos dėmesį į PLC „Panorama“, kuri šeimoms organizuoja giliomis vertybėmis pagrįstus renginius.
SPRENDIMAS
Agentūra sugalvojo ir įgyvendino renginių ciklą „...ir gyvensime MES ilgai ir laimingai“, kurių metu vaikai kartu su aktoriais „atgaivino“ visų mėgstamas H. K. Anderseno pasakas. Šis visame pasaulyje garsus rašytojas savo kūryboje perteikia vertybes, kurios nesikeičia šimtmečiais, o šiltos istorijos skatina tikėti grožiu ir laiminga pabaiga.
Renginiuose buvo skaitomos ir improvizuojamos pasakos „Coliukė“ bei „Sraigė ir radasta“. Pirmosios pasakos improvizaciją vedė žymus aktorius Audrius Bružas ir perkusininkas Tomas Dobrovolskis. Renginio metu vaikai turėjo ypatingą galimybę išmėginti įvairius mušamuosius instrumentus ir įgarsinti žymiausius pasakos personažus – Coliukę, rupūžę, kurmį ir kitus. Vaikai buvo mokomi pažinti subtilias garso paslaptis ir taip išreikšti save.
Antrosios pasakos „Sraigė ir radasta“ improvizaciją vedė  „Teatriuko“ aktoriai kartu su mimais. Šiame renginyje vaikai turėjo išskirtinę progą tapti tikrais aktoriais bei suprasti judesio svarbą kūryboje.
Abiejų renginių metu buvo sukurta išskirtinė aplinka, kuri imitavo pasakos atmosferą, o lankytojus pasitiko instrumentiniai muzikos garsai. Tėveliai, norėdami ilgiau atsiminti šį renginį, į namus galėjo parsinešti DVD kompaktą su renginio vaizdo įrašu.   
REZULTATAS
Po renginio pasirodė 10 publikacijų interneto nacionaliniuose portaluose rubrikose „Pramogos“ bei spaudoje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.