2 gruodžio 2010

Šaltos arbatos „Nestea“ su alavijais ir braškėmis pristatymas (2010 m.)

„VRP | Hill & Knowlton“ užduotis – pristatyti naują šaltos žalios arbatos gėrimą „Nestea“ su alavijais ir braškėmis.
Šaltos arbatos „Nestea“ su alavijais ir braškėmis pristatymas (2010 m.)
Iššūkis


Pagrindiniai projekto iššūkiai buvo atkreipti skeptiškai į rinkodaros informaciją nusiteikusios žiniasklaidos dėmesį į naują produktą; taip pat pristatyti produktą netradiciniu būdu, kuris sudomintų žurnalistus bei suorganizuoti skaitytojų konkursą interneto portale.


Įžvalga


Reklaminiai straipsniai ar kitos rinkodaros priemonės nesuteikia visiško pasitikėjimo produktu ir neatskleidžia visų gerųjų jo savybių. Spaudos konferencijos ar tiesiog gėrimo pristatymas – degustacija nebepritraukia žiniasklaidos dėmesio, nes jie neretai traktuojami kaip reklama. „VRP | Hill & Knowlton“ pasiūlė produktą pristatyti netradicine forma – kadangi alavijas ir žalioji arbata siejasi su Rytų kultūra, harmonija, sveika gyvensena, pasiūlėme gyvenimo būdo ir sveikatos žurnalistams suorganizuoti pridėtinės vertės teikiančius veiksmus – be trumpo gėrimo pristatymo žurnalistai buvo pakviesti į jogos pamoką.


Ekspertizė


„VRP | Hill & Knowlton“ pasiūlė ne tik jogos užsiėmimą, kurį jogos centre „Shanti“ vedė įžymus jogos meistras suomis Jocke Salokorpi, bet ir dviejuose populiariuose moterims skirtuose portaluose suorganizavo skaitytojų konkursą „Pasidalink patarimais, kaip atsikratyti streso?“.


Kūrybiškumas, patirtis rinkodaros projektų srityje, gyvenimo būdo ir sveikatos žiniasklaidos išmanymas, patirtis bendradarbiaujant su specializuotais portalais leido sklandžiai įgyvendinti projektą.


Rezultatai


Į renginį atvyko žurnalistai iš sveikatos ir gyvenimo būdo žiniasklaidos. Konkurse dalyvavo keli šimtai dalyvių. Žiniasklaidoje pasirodė per 15 publikacijų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.