Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.

VRP Hill+Knowlton Strategies

„VRP Hill+Knowlton Strategies“ yra viena iš labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi 1997 m. drauge su viešųjų ryšių rinkos Lietuvoje atsiradimu, ji dalyvavo daugelyje svarbiausių komunikacijos rinkos, verslo ir visuomeninio gyvenimo įvykių.
Nuo 1999 m. tuometiniai „Viešųjų ryšių projektai“ pradėjo vystyti visapusiškas ryšių su visuomene paslaugas. 2000 m. prisijungus kitai stipriai Lietuvos viešųjų ryšių rinkos žaidėjai, bendrovei „Taukačikas ir partneriai“, buvo suformuotas dabartinis agentūros branduolys ir sukurtas pavadinimas „Viešųjų ryšių partneriai“, ilgainiui virtęs abreviatūra VRP.
2000 m. bendrovės gaunamos pajamos iš konsultacijų perkopė 1 mln. litų, pradėtos teikti naujos rinkoje žiniasklaidos analizės ir mokymų paslaugos. Naujas įmonės veiklos etapas – 2005 m., kai buvo įgytos asocijuotos pasaulinio viešųjų ryšių agentūrų tinklo „Hill & Knowlton“ atstovavimo teisės.
Tarptautinis tinklas sustiprino agentūrą, suteikdamas pažangių darbo metodikų ir galimybę glaudžiai bendradarbiauti su „Hill & Knowlton“ atstovais Latvijoje ir Estijoje, Suomijoje ir Vokietijoje, Briuselyje ir Londone, Šanchajuje ir Dubajuje. Savo ruožtu „Hill & Knowlton“ pajėgas Baltijos šalyse sustiprinusi VRP padėjo tinklui tapti neginčijamu lyderiu regiono viešųjų ryšių rinkoje.
2013 m., atsižvelgdama į pokyčius tarptautiniame tinkle, agentūra pakeitė pavadinimą į „VRP Hill+Knowlton Strategies“.