Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.

Mes ir visuomenė

Esame socialiai atsakinga bendrovė, todėl pasitelkę savo patirtį noriai dalyvaujame projektuose, galinčiuose lemti brandžius pokyčius šalies kultūrinėse ir socialinėse sferose, patys imamės naujų iniciatyvų. Dalindamiesi žiniomis su šalies mokslo bei verslo bendruomene, siekiame pristatyti bei diegti kokybiškos komunikacijos standartus.


Šiuo metu agentūra bendradarbiauja su šalies vaikams skirtos ilgalaikės sveikos gyvensenos programos „Sveikatiada“ organizatoriais ir yra šio projekto partnerė. Agentūros specialistai konsultuoja asociaciją „Lietuvos neįgalių forumas“, viešąją įstaigą „Modernaus meno centras“. 


Bendrovė suteikia galimybę komunikacijos ir susijusių disciplinų studentams atlikti praktiką.


Edukacinė veikla  


Edukacinę veiklą agentūra vystė kartu su didžiausiu Lietuvoje verslo dienraščiu „Verslo žinios“. Bendromis pastangomis 2004 ir 2005 m. išleisti serijos „Konsultacijos vadovui“ žinynai „Viešieji ryšiai versle“ ir „Viešieji ryšiai verslui ir plėtrai“ ne vienam vadovui padėjo geriau suvokti painų komunikacijų srities labirintą.


Dar viena bendra iniciatyva, skatinančia reputacijos reikšmės suvokimą šalyje, tapo 2007 m. pabaigoje kartu su „Verslo žiniomis“, viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrove „TNS Gallup“ inicijuotas projektas „Gerbiamiausios Lietuvos įmonės 2008“. Tai − pirmieji Lietuvoje apdovanojimai, kompleksiškai vertinantys įmonių reputaciją. Šie rinkimai, kurių metu buvo renkamos labiausiai pagarbos vertos Lietuvos verslo bendrovės, prisidėjo prie profesionalaus, atsakingo ir gerbtino lietuviško verslo formavimo. 


2007 m. pradėjome įgyvendinti ambicingą švietimo projektą „Renkuosi mokyti!" – drauge su kitais verslo partneriais susitelkėme vardan svarbaus tikslo padėti pritraukti į mokyklas dirbti mokytojais geriausius aukštųjų mokyklų absolventus. Projektas buvo tęsiamas ir 2011 metais.


Nuo 2012 m. agentūra bendradarbiauja su asociacija „Mentor“ Lietuvoje. Asociacijos narės dalyvauja mentorystės bei tėvystės įgūdžių lavinimo projektuose, taip pat įtraukia savo darbuotojus į socialinę veiklą bendruomenės labui. 


Kultūra ir kitos sritys


Didžiuojamės savo žiniomis ir patirtimi galėję prisidėti prie išskirtinių Lietuvos kultūros įvykių. Bendradarbiaujant su režisiere Dalia Ibelhauptaite ir jos kūrybine grupe, 2006 m. buvo sukurtas ir įgyvendintas Giacomo Puccini operos „Bohema“ pristatymo plačiajai publikai projektas. Patirta sėkmė paskatino ir toliau bendradarbiauti su kūrėjais pristatant naujausią darbą – W. A. Mozart „Užburtąją fleitą“. Anšlagu virtusi šios operos premjera įvyko 2007 metais.


Profesionalus mūsų agentūros darbas pristatant stambius visuomeninius renginius sudomino ir kitus muzikos bei teatro festivalių rengėjus. 2007 m. agentūra konsultavo Oskaro Koršunovo teatro ir „Vilniaus festivalių“ rengiamo teatro festivalio „Sirenos“, taip pat ir didžiausio Baltijos šalyse vasaros muzikos festivalio „Be2Gether“ organizatorius.


Suprasdami sporto galią visai visuomenei, prisidedame ir prie verslo, sporto bei mokslo bendradarbiavimą skatinančios šalies Sporto vadybos asociacijos veiklos.