Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.

„Hill+Knowlton Strategies“ Baltijos šalyse

„Hill+Knowlton Strategies“ pagal pajamas ir darbuotojų skaičių yra didžiausias ryšių su visuomene kompanijų tinklas Baltijos šalyse. Tai - vienintelis tarptautinis tinklas, vienodai sėkmingai atstovaujamas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 
Daugiau kaip vienoje šalyje įgyvendinami projektai sudaro apie 25 proc. Baltijos šalių „Hill + Knowlton Strategies“ agentūrų veiklos pajamų. Sukurta regioninio bendradarbiavimo tarp kompanijų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje sistema leidžia užtikrinti, kad, nepaisant šalių specifikos, kiekvienas projektas Baltijos šalyse būtų įgyvendinamas laikantis tų pačių aukštų kokybės bei metodologijos reikalavimų.


Nuo 1994 m. veikianti „PR Strategies“ – pirmoji ryšių su visuomene konsultacijų kompanija Estijoje. Būdama viena iš Estijos ryšių su visuomene rinkos lyderių, „PR Strategies“ vykdė svarbiausias šalyje komunikacijos kampanijas bei dirba su šalies ir tarptautinio verslo lyderiais. Bendrovei vadovauja Inge Rumessen.


1996 m. veiklą pradėjusi Latvijos agentūra „MM&A"  konsultuoja sėkmingiausias vietos verslo kompanijas. Agentūrai vadovauja Janis Austrinsas (Janis Austrins). 


Visų trijų Baltijos šalių agentūros yra tarptautinio „Hill+Knowlton Strategies" tinklo partnerės.